Gaia Cup

Menstruační kalíšky z lékařského silikonu GAIA CUP jsou pohodlné, zdravé, ekologické a ekonomické řešení pro vaše dny. Vybírat můžete ze dvou velikostí kalíšků, které jsou hypoalergenní a neobsahují žádné chemické látky (na rozdíl od běžných vložek a tamponů bělených chlórem). Vhodným doplňkem ke kalíšku jsou pak pratelné látkové vložky GAIA PADS.

Jsou nejenom šetrné ke zdraví ženy, ale i k peněžence. Stačí si spočítat, kolik měsíčně utrácíte za tampony a vložky, a tuto částku vynásobit desetiletími menstruačního cyklu. Kalíšek během let dokáže nahradit tisíce jednorázových dámských hygienických pomůcek. Gaia je podle řecké mytologie bohyně Země a stejně tak se za „bohyni Země“ může považovat každá žena, která se rozhodne používáním menstruačního kalíšku zmenšit svou ekologickou stopu.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
340 Kč
Látkové slipové vložky jsou ekologickou a zároveň pohodlnou alternativou ke klasickým hygienickým potřebám. Na rozdíl od běžných vložek neobsahují přidané chemikálie a jsou tak velice šetrné.
Sleva 29 %
 
Menší menstruační kalíšek S je pohodlnou alternativou vložek či tamponů pro všechny ženy a dívky do 25 let, které ještě nerodily.