Nippon Kodo

Nippon Kodo navazuje na více než 400letou tradici výroby vonných tyčinek v Japonsku. Vonné tyčinky Nippon Kodo jsou vyráběny na základě starého receptu, a přináší tak originální vůni císařského Japonska.

Dnes je Nippon Kodo významná mezinárodní společnost, která exportuje své vonné tyčinky do celého světa. Tyčinky jsou vyráběny z kvalitních ingrediencí tak, že si zachovávají svou originální vůni. Vonné tyčinky Nippon Kodo jsou vyráběny ručně a značka patří mezi nejvýznamnější výrobce vonných tyčinek v Japonsku. 

Vonné tyčinky je možné zapalovat každý den. Jsou vhodné jako vůně bytu, ale zároveň také působí aromaterapeuticky na naše tělo, ducha i mysl. Uvolňují a napomáhají k relaxaci. Ponořte se do očistného rituálu pálení vonných tyčinek a relaxujte. Vybírat můžete jak z klasických, tak i neotřelých voňavých variací.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-
79 Kč
Uvedená fotografie je momentálně ilustrační. Aktuální foto pro Vás již připravujeme :-). Ručně vyráběné japonské vonné tyčinky Morning Star jsou vytvořeny podle staré buddhistické tradice. Jehličnatá vůně borovic vám př