Viridian

Značka Viridian je rodinnou firmou pocházející z Velké Británie. Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek, což znamená, že obsahuje 100 % aktivních látek a 0 % balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů, procházejí důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt, spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-
Novinka
799 Kč
obsahuje vyvážený komplex minerálů, vitamínů a esenciálních aminokyselin sestavený speciálně pro podporu organismu maminky i děťátka v průběhu těhotenství a během kojení.
Novinka
499 Kč
s patentovanou formou vitaminu C má neutrální pH a zesílenou vstřebatelnost. Je obohacený o citrusové bioflavonoidy a mastné kyseliny.
Novinka
319 Kč
pro děti obsahuje BIO olej s obsahem omega 3,6,9 nenasycených mastných kyselin výhradně z rostlinného zdroje. Vhodné pro děti od 1 roku.
Novinka
605 Kč
Clear Skin Complex obsahuje specificky sestavenou směs minerálů, rostlinných látek a v tuku rozpustných karotenoidů cílených na péči o pleť.
Novinka
399 Kč
obsahuje vitamin K2 extrahovaný pomocí speciální technologie z pokrmu natto – fermentovaných sójových bobů. Vhodné pro vegany.
Novinka
 
představuje rostlinný zdroj EPA a DHA (omega-3 masných kyselin). Ty jsou získávány z mořské řasy Marina Algae a chia semínek.