Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Urtekram Zubní pasta eukalyptus 75 ml

Urtekram Zubní pasta eukalyptus 75 ml

Zubní pasta Eukalyptus pečuje o zdraví celé ústní dutiny díky obsahu antibakteriálních olejů a současně osvěžuje dech na dlouhou dobu. Účinná kombinace olejů chrání chrup před vznikem kazu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zubní pasta Urtekram Eukalyptus pečuje o zdraví celé ústní dutiny díky obsahu antibakteriálních olejů a současně osvěžuje dech na dlouhou dobu. Účinná kombinace esenciálních olejů aktivně chrání chrup před vznikem zubního kazu i usazováním zubního plaku, zatímco uhličitan vápenatý šetrně bělí zubní sklovinu.

Pasta v sobě spojuje účinky křídy, která chrup i celá ústa šetrně čistí, jemně odstraňuje usazený zubní plak a zároveň dodává zubům přirozenou cestou bělejší barvu. Křída společně s antibakteriálním esenciálním olejem z eukalyptu posiluje dásně a chrání před vznikem paradentózy.

Eukalyptus společně s myrhou působí skvěle antibakteriálně a léčivě, intenzivně hojí drobná poranění i záněty v ústech a brání obnažování krčků a tím pádem i vzniku zubního kazu. Zubní pasta nejenom že příjemně chutná a osvěží dech na dlouhou dobu, ale také pečuje o zdraví chrupu i celé ústní dutiny.

Ochrana a péče pro vaše zuby

Zubí pasta Urtekram s výtažky z Eukalyptu dokonale vyčistí vaše zuby od nánosů zubního plaku a ochrání je před vznikem zubního kazu. Zároveň komplexně pečuje o celou ústní dutinu, chrání proti zánětům či zubnímu kameni. Díky jemným přírodním abrazivním složkám efektivně, avšak šetrně odstraňuje veškerý zubní plak, dodává svěží dech a je vhodná pro celou rodinu. 

Šetrné čistění

Zubní pasta Urtekram obsahuje šetrnou čisticí složkou, jíž je uhličitan vápenatý. Uhličitan vápenatý jemně odstraňuje usazený zubní plak, ale zároveň zuby nedráždí ani nezpůsobuje jejich nadměrnou citlivost. Zároveň nenarušuje zubní sklovinu a naopak pomáhá zuby posilovat a chránit je před poškozením a napadením zubním kazem či zubním kamenem. Má také bělicí schopnosti a dokáže odstranit nahromaděný pigment například po pití kávy či černého čaje.

Komplexní péče

V této zubní pastě najdete glycerin, který chrání proti vysušení dásní a sliznic a brání jejich popraskání. Esenciální olej z eukalyptu vás zavalí vlnou svěžesti a udrží svěží dech po celý den, zároveň však také podporuje prokrvení v ústní dutině a působí antibakteriálně. Eukalyptus urychluje hojení drobných poranění, mírně dezinfikuje a chrání proti obnažování citlivých zubních krčků.

Použití: Malé množství pasty aplikujte na zubní kartáček. Zuby čistěte po dobu dvou minut 2x denně.

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20 , 9550, Mariager, Dánsko

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin1), Xantan Gum, Eucalyptus Globulus Oil2), Commiphora Myrrha Oil, Limonene

1) Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství, 2) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Eucalyptus Globulus Oil, Commiphora Myrrha Oil, Limonene

Konzistence: krémová

Obal: plastový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?