Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Lavera Zubní pasta, Neutral 75 ml

Lavera Zubní pasta, Neutral 75 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Zubní pasta Neutral rozzáří váš úsměv a současně pečuje. Mořská sůl a kyselina křemičitá šetrně odstraňují zubní povlak, zatímco karvonový olej osvěžuje dech.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Přírodní zubní pasta Lavera Neutral rozzáří váš úsměv a současně pečuje o zdraví celé ústní dutiny díky přírodním složkám. Mořská sůl a kyselina křemičitá šetrně odstraňují zubní povlak, zatímco karvonový olej osvěžuje dech. Obsažené účinné přírodní látky snižují riziko vzniku zubního kazu, lehce bělí zuby a posilují sklovinu. 

Čistící částečky xylitolu účinně odstraňují zubní plak a chrání zuby před poškozením. Xylitol pomáhá snižovat tvorbu plaku, brání tak vzniku zubního kazu a omezuje tvorbu kyselin, které mohou poškodit zuby. Přírodní čistící tělíska kyseliny křemičité odstraňují zubní povlak, takže při pravidelném používání pasta odstraňuje bakteriální plak, který je příčinou vzniku zubního kazu, paradentózy a zubního kamene.

Přírodní karvonový olej se postará o svěží dech. Doporučuje se při extrémní citlivosti zubů a dásní, při alergiích na fosfáty a fluorid i během homeopatické léčby Svým přírodním složením zubní pasta Neutral od Lavera chrání před vznikem zubního kazu a přirozeně bělí zuby, posiluje zubní sklovinu a příjemně osvěžuje dech.

Zdravé zuby a svěží dech

Zubní pasta Lavera Neutral obsahuje množství přírodních ingrediencí, které od prvního použití posilují vaše zuby i dásně. Zubni pasta Lavera pečuje o každodenní čistotu vašich zubů a celé ústní dutiny a brání množení škodlivých mikroorganismů způsobujících zubní kaz, onemocnění dásní a další obtíže. Díky neutrální příchuti je vhodná pro celou rodinu.

Přírodní ingredience

Zubní pasta Lavera s mátou vychází z přírodních složek, jež jsou velice efektivní pro čištění celé dutiny ústní a zároveň nedráždí dásně a nezatěžují organismus zbytečnými chemikáliemi. Mořská sůl má skvělé čistící účinky a dokáže odstranit veškerý nahromaděný zubní plak, díky čemuž chrání proti vzniku zubního kazu a má také dezinfekční schopnosti.

Silné zuby a dásně

Mořská sůl zároveň podporuje lokální prokrvení, dezinfikuje drobné ranky a oděrky dutiny ústní a brání množení bakterií. Xylitol pomáhá snížit tvorbu kyselin, které mohou narušovat zubní sklovinu a  chrání proti tvorbě zubního plaku. Karvonový olej osvěžuje váš dec a brání nepříjemnému zápachu po celý den.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty, tak velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Nejméně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4 , D-30974, Wennigsen , Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?