Lavera Zubní pasta, Neutral 75 ml

Lavera Zubní pasta, Neutral 75 ml

Značka: Lavera
Certifikáty: NATRUE, VEGAN
Certifikát NATRUECertifikát VEGAN
139
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Zubní pasta Neutral rozzáří váš úsměv a současně pečuje. Mořská sůl a kyselina křemičitá šetrně odstraňují zubní povlak, zatímco karvonový olej osvěžuje dech.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu4
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Přírodní zubní pasta Lavera Neutral rozzáří váš úsměv a současně pečuje o zdraví celé ústní dutiny díky přírodním složkám. Mořská sůl a kyselina křemičitá šetrně odstraňují zubní povlak, zatímco karvonový olej osvěžuje dech. Obsažené účinné přírodní látky snižují riziko vzniku zubního kazu, lehce bělí zuby a posilují sklovinu. 

Čistící částečky xylitolu účinně odstraňují zubní plak a chrání zuby před poškozením. Xylitol pomáhá snižovat tvorbu plaku, brání tak vzniku zubního kazu a omezuje tvorbu kyselin, které mohou poškodit zuby. Přírodní čistící tělíska kyseliny křemičité odstraňují zubní povlak, takže při pravidelném používání pasta odstraňuje bakteriální plak, který je příčinou vzniku zubního kazu, paradentózy a zubního kamene.

Přírodní karvonový olej se postará o svěží dech. Doporučuje se při extrémní citlivosti zubů a dásní, při alergiích na fosfáty a fluorid i během homeopatické léčby Svým přírodním složením zubní pasta Neutral od Lavera chrání před vznikem zubního kazu a přirozeně bělí zuby, posiluje zubní sklovinu a příjemně osvěžuje dech.

Zdravé zuby a svěží dech

Zubní pasta Lavera Neutral obsahuje množství přírodních ingrediencí, které od prvního použití posilují vaše zuby i dásně. Zubni pasta Lavera pečuje o každodenní čistotu vašich zubů a celé ústní dutiny a brání množení škodlivých mikroorganismů způsobujících zubní kaz, onemocnění dásní a další obtíže. Díky neutrální příchuti je vhodná pro celou rodinu.

Přírodní ingredience

Zubní pasta Lavera s mátou vychází z přírodních složek, jež jsou velice efektivní pro čištění celé dutiny ústní a zároveň nedráždí dásně a nezatěžují organismus zbytečnými chemikáliemi. Mořská sůl má skvělé čistící účinky a dokáže odstranit veškerý nahromaděný zubní plak, díky čemuž chrání proti vzniku zubního kazu a má také dezinfekční schopnosti.

Silné zuby a dásně

Mořská sůl zároveň podporuje lokální prokrvení, dezinfikuje drobné ranky a oděrky dutiny ústní a brání množení bakterií. Xylitol pomáhá snížit tvorbu kyselin, které mohou narušovat zubní sklovinu a  chrání proti tvorbě zubního plaku. Karvonový olej osvěžuje váš dec a brání nepříjemnému zápachu po celý den.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty, tak velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Nejméně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Německá značka Lavera nabízí přírodní a bio kosmetiku pro celou rodinu. Jako jedna z prvních byla dostupná i v řetězcích drogerií. Za její historií stojí Thomas Haas, který sám trpěl neurodermatitidou a hledal cesty, jak své pokožce účinně pomoci. 

Produktové řady: Lavera Neutral

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4 , D-30974, Wennigsen , Německo

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu4

Fluor v zubních pastách: Nebezpečí??

Přírodní zubní pasty a ústní péče: 1. část

Přírodní zubní pasty a ústní péče: 2. část

Zuby jsou odrazem našeho způsobu života

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.