/    /    /  

Péče o rty

Péče o rty za pomoci přírodní a bio kosmetiky přináší moderní ženě možnosti, jak rty nejen zvýraznit, ale také ošetřit. Pro péči jsou určeny speciální balzámy a tyčinky na rty a dekorativní řadu zastupují přírodní a bio konturovací tužky na rty, lesky na rty a rtěnky, které po nanesení vydrží a po celou dobu líčení rty vyživují.

barva
Řazení: Značka: Certifikát:
4,67 g
403
Tužka na rty v hnědém nude odstínu 04 je praktickým pomocníkem do každé kabelky. Tužku můžete použít jako konturku, ale také jako rtěnku. Jemná barv
9 ml, bambusový obal
439
Tělový odstín lesku na rty je univerzální a sluší všem. Můžete jej používat samostatně na běžný den či s ním doplnit výrazné kouřové líčení očí.
328
S leskem na rty v měkce růžovém odstínu dodáte svým rtům přitažlivý vzhled a zároveň jim poskytnete kvalitní péči, aby byly vláčné a chráněné.
328
S leskem na rty v odstínu Nude získají vaše rty přirozený svěží vzhled. Díky přírodním olejům, voskům a výtažku z jahod zůstanou krásně vláčné a reg
3.5 g, bambusový obal
467
Tělový odstín rtěnky se sametově jemnou matnou strukturou zvýrazní vaše rty, ale zároveň působí velmi přirozeně. Rtěnka navíc nevysušuje rty.
3.5 g, náplň
356
Náplň matné krémové rtěnky v tělovém odstínu nevysušuje rty, ale zároveň má skvělou pigmentaci. Bambucké a kakaové máslo vyživují rty.
4,5 g
356
Rtěnka 11 Nude Beige v tělovém odstínu s kapkou meruňkové dodá rtům přirozenou zdravou barvu a zvýrazní vaši krásu. Složení plné olejů a vosků o pok
389
Minerální rtěnka s příjemnou krémovou konzistencí v neutrálním béžovohnědém odstínu s cihlovým podtónem zdůrazní přirozenou krásu rtů a jemně je hyd
3.5 g, bambusový obal
467
Třpytivá rtěnka s mikroskopickými částečkami dodá vašim rtům záři a přirozené zvýraznění. Růžový odstín s fialkovými tóny osvěží váš vzhled.
3.5 g, náplň
356
Zářivá rtěnka v ametystově fialkovém odstínu rozjasní vaši tváře a opticky vybělí vaše zuby. Díky kakaovému máslo udrží rty dlouhodobě vláčné.
1-10 z 10první