Konturovací tužky na rty

Kontura přirozeně zvýrazní obrys rtů a zároveň zabrání rtěnce v rozpíjení. Lze ji ale také použít na celou plochu rtů, místo rtěnky či jako podklad pod ní. Konturka s přírodní složením na bázi minerálních pigmentů o rty pečuje, zjemňuje je a chrání je před dehydratací. Mohou za to obsažené rostlinné oleje a vosky, které rty nejenom chrání, ale také prodlužují výdrž kontury.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Barva
Složení
Cena
-
Výprodej
159 Kč
Tužka na rty s karmínově červeným odstínem perfektně zvýrazní konturu, ale snadno s ní vyplníte i celé rty. Díky krémové textuře a přírodním složkám se snadno nanáší a vyživuje.
305 Kč
Díky tužce v korálovém odstínu snadno zvýrazníte kontury rtů a zabráníte rozpíjení rtěnky. Příjemná textura se výborně nanáší a během dne vyživuje a chrání jemnou pokožku.
305 Kč
S korálově růžovou tužkou hravě obkreslíte své rty, a předejdete tak rozpíjejí rtěnky. Tužka o rty zároveň pečují díky bambuckému máslu, přírodním voskům a olejům.
305 Kč
Tužka v tmavším, hnědorůžovém odstínu je nepostradatelným doplňkem pro perfektní líčení rtů. Zabrání rozpíjení rtěnky a obsahuje množství pečujících vosků a olejů.