/    /    /    /  

Elixíry na pleť

Elixír je koncentrovaná výživná péče, která vyživí zralou pokožku do hloubky, aktivně ji regeneruje, posiluje a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy, a tím pádem i před vznikem vrásek. Elixír obsahuje vysoké množství pečujících olejů a rostlinných výtažků, které pokožku intenzivně regenerují a chrání ji. Elixír můžete aplikovat na pokožku samostatně či v kombinaci s vaším oblíbeným pleťovým krémem.

typy pleti
speciální nabídka
Řazení: Značka: Certifikát:
631
Elixír s arganovým, pupalkovým či mandlovým olejem je vhodný pro všechy typy pokožky a bojuje proti předčasným známkám stárnutí.
853
Čistý koncentrát arganového a opunciového oleje poskytuje pleti velmi kvalitní péči a pomáhá zabraňovat jejimu předčasnému stárnutí.
631
Čistě přírodní koncentrát arganového oleje obohacený o přírodní esenciální oleje pro zjemnění pleti a ochranu před vnějšími vlivy.

1081,-

973,-

Santaverde Pleťový elixír 30 ml
973
Pleťový elixír posiluje náročnou suchou pleť díky vysokému obsahu výživných olejů. O regeneraci se stará převážně pupalkový olej, který napomáhá tvo
631
Komplex arganového oleje v bio kvalitě a voňavých esenciálních olejů pro regeneraci zralé pokožky a zlepšení její pružnosti.
575
Dvoufázové sérum s lehoučkou konzistencí a příjemnou vůní dodává pleti dávku vitaminů a dalších prospěšných látek, díky čemuž ji zanechává vyživenou
631
Vyrovnávací elixír s arganem a éterickými oleji vyživuje a vyhlazuje pleť, stahuje póry a předchází dehydrataci pokožky.
631
Elixír na obličej a krk s arganem a éterickými oleji zklidňuje, vyživuje a vyrovnává suchou či začervenalou pleť.
1-9 z 9první