Ceano Cosmetics Krémová kulička do koupele čokoláda

Ceano Cosmetics Krémová kulička do koupele čokoláda

Skladem > 50 ks

Krémová koupelová kulička s kousky čokolády promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a máse a bude pečovat o pokožku i o vaše smysly.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krémová koupelová kulička Ceano s kousky čokolády promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů. Kromě toho obsahuje kousky čokolády, kakaové máslo i voňavé esenciální oleje. Toto výživné složení tak bude pečovat jak o vaši pokožku, tak i o vaše smysly.

Kakao dodává koupelové kuličce krásnou uklidňující vůni, která vás naladí do pohody. Látky obsažené v kakau totiž napomáhají vyplavovat endorfiny, hormony štěstí, a tak vás zbaví napětí. Kromě toho, kakao je bohaté na antioxidanty, které pokožku chrání před předčasným stárnutím.

Obsažené bambucké a kakaové máslo pokožku zjemňuje a dodává jí potřebné živiny. O výživu pokožky se také postará mandlový olej. Ten je bohatý na vitamín E, regeneruje pokožku do hloubky a chrání ji před vysoušením. Pokožka celého těla je tak po koupeli krásně jemná, ale také voňavá.

Použití: Kuličku vhoďte do teplé vody ve vaně a počkejte, dokud se nerozpustí. Krémovou kuličku můžete použít i ve sprše. Stačí ji napěnit jako tuhé mýdlo a pěnu nanést na vlhkou pokožku.

Ostatní kategorie: Přípravky do koupele

Výrobce: CITA LIETA Ltd, Braslas iela 29, LV 1084 Riga, Lotyšsko, www.ceano.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?