Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!

Alteya Organics

Alteya Organics je značka přírodní kosmetiky, která byla založena v roce 1999. Produkty jsou výjimečné díky zázračné ingredienci, která se se značkou Alteya Organics pojí a tou je bulharská růže. Její pěstování a péče o vlastní organická růžová pole je rodinnou tradicí již od počátku 20. století. Vedle růží jsou také odbornící na pěstování a zpracování levandule. Vyrábí své vlastní esenciální oleje a květové vody dle tradičních a osvědčených postupů. Ty pak používají do kosmetických receptur. Produkty osobní péče jsou vždy výsledkem intenzivního výzkumu a testování laboratorního týmu, který se snaží neustále inovovat produkty tak, aby působení aktivních látek, bylo co možná nejvyšší.

Alteya Organics je rodinná firma, která má již okolo 50 zaměstnanců, ale v období sklizně svých organických, s láskou vypěstovaných květin, poskytne práci až 400 dalším rodinám. Díky své dlouhé historii a zkušenostem při výrobě organických vonných ingrediencí a vysoce kvalitních kosmetických produktů si Alteya vytvořila dlouhodobé a silné vztahy se svými zákazníky, partnery či distributory. Produkty se mohou pyšnit certifikací USDA Organics a NaTrue.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typy pleti
Typy pokožky
Cena
-
413 Kč
Vyživující a ochranné tělové mléko s měsíčkovým olejem, máslem kokum a šťávou z aloe vera je vhodné pro tu nejjemnější dětskou pokožku. Vhodné také pro suchou a citlivou.