Soma n Botanicals

Soma n Botanicals je řecká značka se sídlem v Soluni, která vyrábí přírodní kosmetiku na bázi přírodních olejů a bylin pro tělo a obličej. Receptury jsou založeny na rostlinných, éterických olejích, čerstvých středomořských bylinách a 100% přírodních surovinách, bez konzervačních látek. Zakládá si na produkci menších šarží tak, aby produkty byly vždy čertsvé.

Soma n Botanicals je botanická, unisexová řada pro péči o pleť určená pro skutečné lidi a jejich tělo (soma / σώμα / v řečtině). Vytváří vždy jednoduché receptury bez zbytečných přídavných látek, které jsou testovány na lidech, nikoli na zvířatech. Základním úkolem společnosti Soma n Botanicals je vytváření čistých produktů, které mají minimální dopad na životní prostředí. Při vytváření nových produktů se neustále snaží implementovat co nejudržitelnější postupy.

Společnost Soma n Botanicals se snaží nechat na Zemi minimální uhlíkovou stopu. Být co nejekologičtější k životnímu prostředí, což zahrnuje použití recyklovatelných obalů, obvykle ze speciálně vybraného skla či plastu (dle produktu). Pokud je to možné, odebírá suroviny lokálně, případně od rodinných farem ze středomoří.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Cena
-
362 Kč
Olej ze semínek ovoce kiwi je bohatý na esenciální mastné kyseliny, podporuje hydrataci pokožky a produkci kolagenu. Je vhodný pro všechny typy pleti, neucpává póry.
420 Kč
Vyživující olej ze semínek kamélie získaný lisováním za studena má vynikající zvláčňující účinky, má vysoký obsah vitaminů, působí proti předčasnému stárnutí pokožky a zároveň ji hydratuje.
453 Kč
Brusinkové oční sérum s praktickým malým rozprašovačem bojuje proti oxidačnímu působení volných radikálů a tím zmírňuje projevy stárnutí kůže. Pokožku navíc osvěžuje a tónuje.
 
Olej ze semínek melounu je vysoce výživný, hydratační a také antioxidační. Chrání všechny typy pleti před působením volných radikálů. Je výborným pomocníkem aknózní pleti.