Pura Vida Organic

Pura Vida Organic je přírodní kosmetika s obsahem konopí, která jako první chorvatská značka získala certifkát COSMOS. Ten zaručuje nejen čisté přírodní složení všech produktů, ale také vysokou kvalitu celého výrobního procesu.

Pura Vida Organic vznikla osobní cestou samotné zakladatelky značky, která hledala na trhu přírodní produkty, které by splňovaly vysoké požadavky její citlivé pleti. Žádné takové však nenašla a produkty si začala vyrábět dle svých potřeb. V té době také pobývala v Nizozemsku a začala se zajímat o účinky konopného oleje. Ten se postupně stal, díky jeho blahodárným účinkům, nedílnou součástí prvních kosmetických přípravků.  Ekzém, začervenání, svědění a neustálé napětí v pleti začalo ustupovat. Díky dalším pozitivním ohlasům se začala rodit Pura Vida Organic. V jejím sortimentu naleznete hydratační krémy, balzámy na rty, odličovače či různé oleje. Vše ve vysoké kvalitě s přírodními složkami, regionálními surovinami a s obsahem konopného oleje. Všechny produkty jsou vyráběné ručně.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Cena
-
 
Regenerační pleťový elixír s CBD obsahující pouze rostlinné oleje a extrakty výrazně redukuje jemné vrásky a tmavé skvrny. Výživa, hydratace a regenerace v jedné lahvičce.