/    /    /    /    /    /  

Zahir Cosmetics Černuchový olej 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Vlasové oleje, Pleťové oleje, Černuchový olej
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
497
ks
Bez DPH 411 Kč

Zahir Cosmetics Černuchový olej 100 ml

Černuchový olej od Zahir Cosmetics je vyrobený ze semen černého kmínu. Tento olej se pro své příznivé účinky používal již ve starém Egyptě. Je skvělým zdrojem nenasyceným mastných kyselin, vitaminů a minerálních látek. Regeneruje pokožku, podporuje její přirozenou obranyschopnost a hodí se i pro citlivou či alergickou pleť.

Černuchový olej obsahuje významné množství nenasycených kyselin, vitaminů A, B a E či minerálních látek. Má antibakteriální a antimykotické účinky. Výborně regeneruje všechny typy pokožky a hodí se i pro tu suchou či citlivou a  pomáhá zklidňovat kožní alergie. Olej z černého kmínu též podporuje přirozené ochranné schopnosti pokožky a je vynikající k masážím obličeje i celého těla.

Použití: Malé množství oleje aplikujte ráno a/nebo večer na navlhčenou čistou pokožku obličeje a nechte vstřebat. Olej můžete aplikovat i do vlhkých vlasů či na pokožku celého těla.

Zahir Cosmetics Černuchový olej 100 ml

Černuchový olej od Zahir Cosmetics je vyrobený zo semien čiernej rasce. Tento olej sa pre svoje priaznivé účinky používal v starom Egypte. Je skvelým zdrojom nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a minerálnych látok. Regeneruje pokožku, podporuje jej prirodzenú obranyschopnosť a hodí sa aj pre citlivú či alergickú pleť.

Černuchový olej obsahuje významné množstvo nenasýtených kyselín, vitamínov A, B a E či minerálnych látok. Má antibakteriálne a antimykotické účinky. Výborne regeneruje všetky typy pokožky a hodí sa aj pre suchú či citlivú a pomáha upokojovať kožné alergie. Olej z čiernej rasce tiež podporuje prirodzené ochranné schopnosti pokožky a je vynikajúci na masáže tváre i celého tela.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Černuchový olej
i
i

konzistence: olejová
obal: kovový, plastový, skleněný
typy pleti: citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť

Výrobce

Zahir cosmetics s.r.o.
Loučky 2262/25
708 00 Ostrava – Poruba
Česká republika
tel: +420 777 726 789
http://zahir.cz/