Oční krémy a séra

Oční krém dodává jemné pokožce očí potřebnou výživu a hydrataci, pleť zjemňuje a vyhlazuje. Díky bohatému složení na základě rostlinných olejů a výživných výtažků je oční krém mimořádně vhodný pro zralou suchou pokožku, kterou zjemňuje a pomáhá chránit před vznikem vrásek.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Konzistence
Složení
Typ pleti
Cena
-
20 Kč
Oční krém s vysokým podílem olejů, květových vod a výtažků ze severských bylin je vhodný zejména pro péči o unavené oční okolí. Postará se o tmavé kruhy pod očima či váčky a celkově rozjasní pleť.
396 Kč
Výživný oční krém vyhlazuje a vyživuje jemnou pokožku očního okolí díky kombinaci rostlinných olejů a másel. Pokožka je také chráněna před povadlostí i předčasnou tvorbou vrásek.
257 Kč
Některé produkty značky Kvitok mohou být dočasně zabalené v plastovém obalu. Sérum s obsahem koenzymu Q10 a extraktem z ginkgo biloby pro péči o jemnou pokožku v okolí očí a rtů.
214 Kč
Krém s arganovým olej, kyselinou hyaluronovou či výtažky ze světlíku osvěží unavenou pleť v okolí očí, podpoří její hydrataci a lehce vyhladí jemné vrásky. Pleť tak získá mladistvější dojem.
40 Kč
Výživný oční krém vyhlazuje a vyživuje jemnou pokožku očního okolí díky kombinaci rostlinných olejů a másel. Pokožka je také chráněna před povadlostí i předčasnou tvorbou vrásek.
40 Kč
Lehký oční fluid na bázi rostlinných másel, pupalkového oleje a bylinných extraktů aktivně pečuje o citlivé okolí očí. 
276 Kč
Krém s pupalkovým olejem či kyselinou gamalinolenovou podporuje pevnost a pružnost jemné pokožky v okolí očí, pomáhá vyhlazovat jemné vrásky a zanechává pleť hydratovanou.
469 Kč
Růžový oční krém šetrně pečuje o jemnou pokožku v okolí očí. Dodává pleti potřebnou výživu a vyhlazuje vrásky. Krém není parfémován, a tak je vhodný i pro ošetření velmi citlivé pleti.
Sleva 10 %
781 Kč   703 Kč
Oční krém LL Regeneration posiluje jemnou pokožku a eliminuje viditelnost tmavých kruhů a otoků pod očima. Extrakty ze světlíku a kaštanu společně s chrpovým hydrolátem pleť osvěžují a lehce tonizují.
732 Kč
Oční krém s vysokým podílem rostlinných olejů, květových vod a výtažků ze severských bylin je vhodný zejména pro péči o unavené oční okolí. Postará se o tmavé kruhy pod očima či váčky a celkově rozjasní pleť.