/    /    /    /  

Planet Pure Čistič skla s rozprašovačem 510 ml

Značka:
Množství: 510 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie na okna a skla
Hodnocení:
4,5/5 2 hlasy
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Planet Pure Čistič skla s rozprašovačem 510 ml

Čistič skla Planet Pure s rozprašovačem je výborným pomocníkem pro mytí oken, čistění zrcadel i údržbu skleněných povrchů v celé domácnosti. Díky obsahu alkoholu a extraktu z mýdlových ořechů lze povrch snadno umýt bez vzniku šmouh.

Čistič účinně odstraňuje nečistoty a účinně odmašťuje skleněné povrchy díky obsahu extraktu z mýdlových ořechů. Ty jsou přirozeně bohaté na saponin, který má výborné čistící schopnosti. Za pomoci mýdlových ořechů v kombinaci s ethanolem tak dosáhnete bez velké námahy krásně čistých a lesklých oken. Čistič lze použít nejenom na okna, ale i všechny skleněné povrchy v domácnosti, jako jsou zrcadla a skleněné stoly.

Použití: Čistič aplikujte na okno či zrcadlo a suchým čistou papírovou utěrkou nebo hadříkem vyleštěte.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Planet Pure Čistič skla s rozprašovačem 510 ml

Čistič skla Planet Pure s rozprašovačom je výborným pomocníkom na umývanie okien, čistenie zrkadiel a údržbu sklenených povrchov v celej domácnosti. Vďaka obsahu alkoholu a extraktu z mydlových orechov sa dá povrch ľahko umyť bez vzniku šmúh.

Čistič efektívne odstraňuje nečistoty a účinne odmasťuje sklenené povrchy vďaka obsahu extraktu z mydlových orechov. Tie sú prirodzene bohaté na saponín, ktorý má výborné čistiace schopnosti. S pomocou mydlových orechov v kombinácii s ethanolom tak dosiahnete bez veľkej námahy krásne čisté a lesklé okná. Čistič možno použiť nielen na okná, ale aj všetky sklenené povrchy v domácnosti, ako sú zrkladlá a sklenené stoly.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Decyl Glucoside, Xylose, Soapwort Extract1), Citrus Reticulata Oil, Ocimum Basilicum Oil1), Mentha Piperita Oil1), Ethanol1), Limonene2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz