Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Sonett Prostředek na čištění skel, náplň 1 l

Sonett Prostředek na čištění skel, náplň 1 l

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Náhradní náplň do prostředku na čištění oken i jiných skleněných povrchů je určena pro všechny, kteří se chtějí chovat k přírodě šetrně a eliminovat odpadní materiál. Účinně odstraňuje nečistoty a leští.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Náhradní náplň do prostředku na čištění oken i jiných skleněných povrchů Sonett je určena pro všechny, kteří se chtějí chovat k přírodě šetrně a eliminovat odpadní materiál. Přípravek účinně odstraňuje nečistoty a zanechává povrch lesklý a beze šmouh. Obsažené rostlinné tenzidy se postarají o účinné odstranění nečistot, zatímco alkohol sklo vydezinfikuje a vyleští.

Základ prostředku na čištění skel, oken a zrcadel tvoří rostlinný alkohol a přírodní tenzidy, které spolehlivě odstraní prach, mastnotu a další usazené nečistoty. Alkohol zajistí důkladné odmaštění povrchu a také eliminuje výskyt šmouh.

Přírodní složení čističe bez přidaných dráždivých chemikálií je šetrné jak k pokožce vašich rukou, tak i k životnímu prostředí. Při kontaktu s odpadními vodami se obsažené látky začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující složky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Malé množství čističe naneste na znečištěný povrch a čistým hadříkem či suchou utěrkou vyleštěte do sucha.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5 , D-88693, Deggenhausen, Německo

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rostlinný alkohol (15-30 %) , Kokosový alkoholsulfát (1-5 %) , Cukerný tenzid (1-5 %) , Levandulový olej1), Éterický olej z citronové trávy2), Voda

1) Přírodní esenciální oleje, 2) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Levandulový olej, Éterický olej z citronové trávy

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?