Alma

Alma je česká botanická kosmetika z čistých a kvalitních přírodních ingrediencí. Kromě síly a energie přírody využívá také účinků aromaterapie a hlavně bylin. Veškeré ingredience a jejich dodavaletelé jsou vždy pečlivě vybírány. Alma se vyrábí ručně v malých nákladech do ekologicky udržitelných obalů. Díky tomu je garantována její čerstvost.

Alma natural cosmetics nepoužívá žádné syntetické složky, chemicky vyrobené nebo upravené ingredience, taktéž žádné umělé konzervanty ani produkty na bázi ropy, parabenů, parafínů apod. Produkty nejsou testovány na zvířatech a ani není navazována spolupráce s firmami, které takové testy podporují.

Cena
Filtrovat produkty
Příznivé účinky
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Cena
-
140 Kč
Přírodní bezbarvý balzámek s mangovým máslem a esencí z jedle bělokoré zatočí s vysušenou pokožkou rtů a poskytne jí ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.
650 Kč
Přírodní olejový parfém s posvátnými esencemi  a enrgií růženínu má harmonizační a povznášející vůni. Miluj a buď milován!
320 Kč
Jemně našlehaný krém je vhodný nejen na tělo, ale i na obličej. Zahalí vás do voňavého kabátku měsíčkového macerátu. Je vhodný pro všechny typy pokožky, včetně alergické a ekzematické.
740 Kč
Prohřívací olej se vám bude hodit do chladných a pochmurných dní, které naplní štěstím, sluničkem a krásnou kořeněnou vůní Vánoc.
370 Kč
Jemně našlehaný krém je vhodný nejen na tělo, ale i na obličej. Zahalí vás do voňavého kabátku růže a růžového dřeva. Je vhodný pro suchou, citlivou a zralou pleť.
320 Kč
Jemně našlehaný krém je vhodný nejen na tělo, ale i na obličej. Zahalí vás do voňavého kabátku levandulového esenciálního oleje. Je vhodný pro všechny typy pokožky.
 
Přírodní balzámek s fuchsiově fialovou barvou zatočí s vysušenou pokožkou rtů a poskytne jí ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.
 
Přírodní jemně třpytivý balzámek s hnědým nádechem zatočí s vysušenou pokožkou rtů a poskytne jí ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.
 
Přírodní jemně třpytivý balzámek s oranžovou barvou a růžovými podtóny zatočí s vysušenou pokožkou rtů a poskytne jí ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.
 
Přírodní bezbarvý balzámek s jemně pálivou, svěže sladkou vůní zatočí s vysušenou pokožkou rtů a poskytne jí ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.