Alva

Značka Alva vznikla v roce 1988 v dolnosaském Osnabrücku. Od začátku byla výroba kosmetiky Alva založena na mnohaletých zkušenostech a vědomostech v oblasti ekologie a trvale udržitelného rozvoje. Zakladatel Martin Plassonke je totiž přesvědčen, že cestou pro výrobky budoucnosti jsou jedině nejvyšší kvalita, BIO suroviny z diverzifikovaného zemědělství a hluboké znalosti o pokožce. Aby vysoké nároky na kvalitu byly splněny již u samotných surovin, založil pan Plassonke v roce 1955 v Austrálii vlastní plantáž, kde v biokvalitě pěstuje čajovník australský (tea tree).

Výzkum, vývoj a výroba přírodní kosmetiky Alva se řídí přísnými pravidly. Podmínkou je nejen účinné působení, perfektní snášenlivost výrobku pletí a viditelné výsledky při použití, ale i ochrana zdraví a trvale udržitelného rozvoje. Při výrobě Alva používá výhradně staletími prověřené přírodní látky a ty zpracovává v co nejpřirozenějším stavu, aby si zachovaly silné působení. Alva odmítá rafinované přírodní oleje, které právě tímto přírodním čistěním ztrácí mnoho důležitých prvků a vitaminů. Díky ponechání surovin v přírodním stavu jde Alva přírodní kosmetika daleko za hranice pouhé péče o pleť.

Souhra jednotlivých hodnotných obsahových látek vede k dermatologicky vysoce účinnému synergickému efektu. Suroviny jsou pokožkou skvěle přijímány, a mohou tak být vynikajícím způsobem zhodnoceny. Produkty přírodní kosmetiky Alva se pyšní kvalitou, jež s jistotou patří k těm nejlepším. O nejlepší možný výsledek se starají na jedné straně přísné kontrolní nároky na kvalitu, na druhé straně pak i vysoce kvalitní zpracování výrobků ve všech výrobních stadiích.

Filtrovat produkty
Složení