Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý srpen.

WOODEN SPOON

Bulharská značka Wooden Spoon uvedla na trh řadu šetrných krémů na opalování. Velmi dbá na etickou stránku výroby a zodpovědný přístup k životnímu prostředí. Značka je inspirována čistotou přírody a nabízí velmi šetrné produkty vhodné i pro vaše nejmenší. Veškeré produkty jsou 100% přírodní - najdete v nich čisté nerafinované oleje a rostlinná másla lisovaná za studena.

Produkty Wooden Spoon mají promyšlenou recepturu, která nabízí maximální ochranu. Díky množství bylinných výtažků pak pokožku navíc chrání před podrážděním a zanechají ji krásně hebkou a jemnou. Samotná značka vyrostla na ideálu zero waste, recyklaci materiálů a co nejvyšší možné úspoře vody během výroby. Produkty vždy vyrábí v menším množství, aby byly co nejčerstvější. Dále je obohacuje o esenciální oleje a naopak se striktně vyhýbá barvivům či geneticky modifikovaným surovinám.

Filtrovat produkty
Novinka
599 Kč
Přírodní olejíček poskytuje zklidnění, hydrataci a potřebnou regeneraci pokožky po pobytu na sluníčku. Navíc podporuje přirozené opálení. Vhodný na celé tělo včetně obličeje.
Novinka
359 Kč
Máslo pro jemnou dětskou pokožku je umíchané z certifikovaných rostlinných másel a olejů. Neobsahuje žádnou přidanou parfemaci ani esenciální oleje.
Novinka
299 Kč
Přírodní záchrana pro drobné oděrky a puchýřky či popálenou pokožku. Obsahuje bambucké máslo, včelí vosk a hojivý zinek.