Alma Ylang ylang, balzám na rty 9 ml

Alma Ylang ylang, balzám na rty 9 ml

Alma Ylang ylang, balzám na rty 9 ml

Značka: Alma
Balení:
163
Momentálně vyprodané na e-shopu
Praha, OC DBK > 4 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Bílá Labuť > 3 ks / Praha, Palác Lucerna > 2 ks

Balzám Přírodní balzámek s fuchsiově fialovou barvou zatočí s vysušenou pokožkou rtů a poskytne jí ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Balzám na rty ylang-ylang od značky Alma je vhodný pro suché, popraskané rty, ale i jako prevence a pro bohatou, hloukovou výživu. Na rtech vytvoří fuchsiově fialový nádech a zanechá na nich opojnou vůni ylang-ylang. Balzám je zabalený v ekologickém 100% rozložitelném, ručně vyráběném obalu.

Díky mangovému máslu má balzám výborné hydratační účinky. Jojobový olej je plný antioxidantů a přirozeně obsahuje vysoký podíl vitaminu E, včelí vosk ochraňuje rty proti vnějším vlivům jako je sluneční záření či zimní mráz. Macerát vanilky rty příznivě zklidňuje. Navíc je vanilka je známá tím, že vykazuje antioxidační a protizánětlivé vlastnosti. 

Použití: Systém push-up tuby. Zatlačte na kolečko umístěné na spodní straně balzámu, poprvé přitlačte. Po pár použitích se balzám “vychodí” a bude se snázeji zasunovat a vysunovat. Vysunutou tubou jemně potřete rty podle potřeby.

Alma je česká botanická kosmetika z čistých a kvalitních přírodních ingrediencí, která se opírá o sílu aromaterapie. Jedná se o ručně vyráběnou kosmetiku v menších objemech, čímž je u produktů garantována jejich čerstvost.

Podrobné složení produktu

Konzistence: pevná

Obal: biologicky rozložitelný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu1

Alma: Česká přírodní kosmetika s duší rostlin

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

obal je hrozný / Gabriela 19. 4. 2021 17:52

Samotný balzám moc hezky voní a je příjemný a dobře hydratuje i věčně žíznivé rty - co ale vážně nechápu, je tenhle naprosto příšerný eko obal. Nechápu, proč je tak nesmyslně široký, i proč je celý balzám tak široký - balzám pak nejde dát jenom na rty, ale opatlá vám i kůži kolem, a i když barví sotva znatelně, tak je to vidět, že to máte kolem rtů místo jen na nich a vypadáte směšně. I kdyby ale nebarvil, tak by mi to přišlo naprosto nepřijatelné - chcete si dát normálně balzám jenom na rty, ne všude kolem, mě se třeba z toho pak dělá akné. Kromě toho papírový obal se v horní části při používání od balzámu i od vašich rtů hrozně omastí a vypadá nehygienicky - styděla bych se ho používat mimo domov. Víčko se taky opatlává, celkově tenhle obal k tomu prostě funkčně nelze použít. Je to velká škoda, samotný balzám je super, ale kvůli obalu už si ho nikdy více nekoupím.

Barva / Helena 20. 5. 2021 07:33

Hlavne me prekvapilo, ze barva neodpovida obrazku - barva je spis sytejsi lososova, barvi jen opravdu jemne (mam od nich i Medovou datli, a ta barvi vic). Je moc prijemny, ale souhlasim, ze obal neni moc prakticky a jak je tycinka siroka, chyta se i na okoli rtu.

/ Martina 9. 12. 2021 17:26

Balzám je skvělý, výživa i hydratace. Víčko nedrží na obalu. Budu ho používat doma.

/ Šárka 20. 11. 2023 19:00

Nejlepší na celém produktu je vůně. Co se týče nanášení, tyčinka je příliš široká, papírový obal naprosto nepraktické, pro aplikaci je nutné vysunout tyčinku nad papírový okraj, a při zpětném zasouvani se tyčinka snadno dostane vně obalu, tak nějak se to tam trochu droli, trochu pátla. Co se týče barvy, je tmavší než na obrázku, spíše taková visnovayna rtech není moc výrazná, dává takový nádech a celek rychle se mi vsakuje, mažu opakovaně pořád a pořád.. Vzhledem v velikosti tyčinky se velmi snadno stane že je rozmazána kolem rtů, chce to zrcátko pro kontrolu :). Balzám je tvrdý, ale jakmile se s ním začne mazat tak mekne a nádherne se rozvoni, což je opravdu největší plus celého produktu. Nějak ho spotřebuji, ale znovu nekoupím.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: pevná

Obal: biologicky rozložitelný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?