Balade en Provence

Rodinná firma Balade en Provence se sídlem v malém městečku Opio se soustřeďuje na výrobu tuhé kosmetiky, ke které patří i unikátní krémy bez obsahu vody. Tato značka staví na skutečnosti, že voda slouží ve většině případů jako pouhá výplň. Bez ní jsou výrobky udržitelnější, efektivnější a šetří naši planetu i pokožku.

Zapomeňte na plast – produkty Balade en Provence jsou balené v papírové, plně kompostovatelné krabičce z recyklovaného papíru bez jakékoli fólie či UV laku. Pochází z přírody stejně jako obsah uvnitř. Možná si myslíte, že něco podobného dělá každý druhý, ale opak je bohužel pravdou.

Kostka mýdla či šamponu přitom nahradí až 3 lahvičky sprchového gelu na tělo a vlasy. Budou vám vonět nežnou přírodní vůní, tolik odlišnou od té syntetické. Mnoho produktů z portfolia značky Balade en Provence kombinuje kokosový olej s bambuckým máslem a vzniká ručně pomocí studeného procesu, tzv. saponifikace

V horských oblastech Savojských Alp pak odpočívají tak dlouho, než se zcela vypaří to minimum vody k výrobě potřebné. Konečným produktem je tedy vždy pevná kostka reprezentující kosmetiku, která je neředěná a vychází z podstaty surovin. Vyživuje a hydratuje pokožku i vlasy stejně, jako je blahodárně uklidňuje. 

V nabídce jsou speciální přírodní krémy, šampony i mýdla včetně těch určených na holení pro pány i dámy, stejně jako pro ty nejmenší. Ale na rozdíl od jiných druhů kosmetiky je můžete používat všichni společně. Jejich organický základ totiž doslova smývá všechny rozdíly, a ani lidé s citlivou pokožkou nemusí mít obavy. Naopak, po přechodu na tuhou kosmetiku často vnímají její pozitivní účinky. 

Kosmetika v kostce totiž neobsahuje žádné syntetické látky ani konzervanty, které by pleť mohly dráždit. Zato v ní najdete mnoho prospěšných olejů, včetně olivového, který je bohatý na vitamin E a obsahuje kyselinou olejovou typickou svými antioxidačními účinky. S produkty od Balade en Provence se tak můžete umýt klidně v potoce či v řece, navíc s čistým svědomím, že se bubliny po chvíli rozpustí a splynou zpět s přírodou. 

Filtrovat produkty
Složení