Almara Soap

Česká značka ALMARA SOAP se proslavila ruční výrobou tuhých mýdel. Nenajdete v nich žádné parabeny, sulfáty ani další nežádoucí suroviny. Mýdla z české manufaktury si vás získají pečlivým zpracováním a vůní přírody. Jsou vyráběna z čistých rostlinných olejů a jsou obohacena o přírodní éterické oleje, jíly, různé výtažky nebo sušené bylinky. Právě díky tomuto složení pokožku nejen pečlivě umyjí, ale zároveň ji budou rozmazlovat. V sortimentu ALMARA SOAP najdete kromě tuhých mýdel také přírodní kosmetiku.

ALMARA SOAP vyrábí, balí a expeduje mýdla a kosmetiku tak, aby co nejvíce šetřila prostředí a život kolem nás. Proto mýdla nenajdete v krabičce, ale pouze opatřena papírovým štítkem, na němž jsou všechny povinné informace včetně složení. Jsou dodávány v pytlíčcích z recyklovaného papíru. Kosmetika je dodávána ve skleněných dózách s kovovým víčkem, s papírovými štítky nebo cedulkami připevněnými k lahvičkám jutovým provázkem. Na balení pro expedici využívají papírové krabice, papírové lepicí pásky a jako výplň papírovou drť, recyklovatelnou výplň Flo-pack anebo recyklují obaly a výplně, které přicházejí v balíčcích od dodavatelů.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Typy vlasů
Cena
-
Novinka
169 Kč
s aloe vera a bio mladým ječmenem má protizánětlivé, zklidňující a antioxidačními účinky. Aloe vera navíc podporuje obnovu pokožky a dodává jí hydrataci.
149 Kč
Tuhé mýdlo s bílým jílem, hennou a břízou je speciálně určené k mytí mastných vlasů, která zanechá krásně svěží. Zklidňuje pokožku hlavy a pomáhá snižovat její maštění.
169 Kč
Mýdlo s kozím mlékem, heřmánkem a měsíčkem je vhodné při vaginálních mykózách, pálení či svědění. Působí antibakteriálně a antisepticky a můžete ho použít také k očištění ran nebo při hemeroidech.
229 Kč
Pleťová voda destilovaná z natě bio šalvěje je určená pro mastnou a problematickou pleť. Je proslulá čisticími, protizánětlivými a stahujícími účinky. 
579 Kč
Pleťová voda destilovaná z květů bio růže je určená pro suchou, zralou a choulostivou pleť. Je známá svými zklidňujícími účinky, působením proti vráskám a hydratačními schopnostmi.
149 Kč
Tuhé mýdlo s bahnem a solí z Mrtvého moře je určené zejména na lupénku a různé ekzémy. Zklidňuje pokožku, mírní zarudnutí a má mírně dezinfekční účinky.