Almara Soap

Česká značka ALMARA SOAP se proslavila ruční výrobou tuhých mýdel. Nenajdete v nich žádné parabeny, sulfáty ani další nežádoucí suroviny. Mýdla z české manufaktury si vás získají pečlivým zpracováním a vůní přírody. Jsou vyráběna z čistých rostlinných olejů a jsou obohacena o přírodní éterické oleje, jíly, různé výtažky nebo sušené bylinky. Právě díky tomuto složení pokožku nejen pečlivě umyjí, ale zároveň ji budou rozmazlovat. V sortimentu ALMARA SOAP najdete kromě tuhých mýdel také přírodní kosmetiku.

ALMARA SOAP vyrábí, balí a expeduje mýdla a kosmetiku tak, aby co nejvíce šetřila prostředí a život kolem nás. Proto mýdla nenajdete v krabičce, ale pouze opatřena papírovým štítkem, na němž jsou všechny povinné informace včetně složení. Jsou dodávány v pytlíčcích z recyklovaného papíru. Kosmetika je dodávána ve skleněných dózách s kovovým víčkem, s papírovými štítky nebo cedulkami připevněnými k lahvičkám jutovým provázkem. Na balení pro expedici využívají papírové krabice, papírové lepicí pásky a jako výplň papírovou drť, recyklovatelnou výplň Flo-pack anebo recyklují obaly a výplně, které přicházejí v balíčcích od dodavatelů.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Typy vlasů
Cena
-
Novinka
189 Kč
dýňové mýdlo z limitované edice vyrobené z čistého pyré z dýně Hokkaido je zpět! Opět se sladkou vůní dýňového koláče s podzimním kořením. Vhodné pro normální pokožku.
Novinka
189 Kč
s pravou vůní podzimu. Oblíbené jablkové mýdlo z limitované edice je vyrobené z pyré z čerstvých českých jablek se špetkou koření. Vhodné pro normální pokožku.
Novinka
299 Kč
s mandlovým a slunečnicovým olejem, okvětními plátky růže a opojnou vůní esencí z geránie, pačuli a grepu navodí příjemnou atmosféru, zrelaxuje tělo i mysl.
149 Kč
Tuhé mýdlo s bahnem a solí z Mrtvého moře je určené zejména na lupénku a různé ekzémy. Zklidňuje pokožku, mírní zarudnutí a má mírně dezinfekční účinky.
149 Kč
Tuhé veganské mýdlo ze zmýdelněných rostlinných olejů má magickou vůni pomeranče s tóny pačuli, jasmínu, geránia a růžového a santalového dřeva.Je vhodné pro normální pokožku.
149 Kč
Tuhé veganské mýdlo ze zmýdelněných rostlinných olejů je inspirované noční oblohou, nekonečností vesmíru a úchvatnými obrazy, které vytváří mlhoviny a supernovy. Je vhodné pro normální pokožku.
149 Kč
Tuhé mýdlo s přírodními jíly a esencí pačuli je vhodné k mytí suché, citlivé či zralé pleti. Má zklidňující a regenerační účinky, pleť pomáhá hydratovat a je vhodné i k mytí vlasů.