Vánoce vyřešíte na pár kliknutí! Tipy na dárky pro celou rodinu - doručení po Praze ještě dnes, celá ČR pak do 3 dnů!

AYAN

Bulharská značka AYAN se zabývá výrobou 100% přírodní kosmetiky. Jejich cílem je vyrábět kosmetiku v souladu s přírodou a proto v jejich výrobcích nenajdete agresivní přísady, plniva, zahušťovadla, škodlivé konzervační látky, geneticky modifikované a živočišné složky, syntetické chemikálie a vůně nebo barviva. Produkty vždy vyrábí v menším množství, aby byly co nejčerstvější.

Produkty značky AYAN mají pečlivě vytvořené složení. Díky kvalitním přírodním složkám bude vaše pokožka krásně vyživená a hydratovaná. Bulharská značka AYAN dostala svůj název podle přesmyčky jména její majitelky. AYAN přímo znamená Nositel světla. Značka se zabývá výrobou 100% přírodní kosmetiky bez kompromisů. V jejích produktech proto nenajdete žádná umělá plnidla, ropné deriváty, škodlivé chemické látky ani geneticky modifikované látky. Cílem firmy AYAN je podpořit u svých zákazníků zájem o složení a složky jako takové. 

Produkty značky AYAN se pyšní pečlivě vybraným složením a díky tomu jsou vhodné i pro citlivé jedince. Vaší pokožce se tak dostane 100% výživa hydratace, bez zbytečné chemie.

 

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Typy pleti
Typy pokožky
Cena
-
Doprava zdarma
1416 Kč
Rejuvenační sérum na pleť a oční okolí s extra vysokou koncentrací přírodních ingrediencí pro pevnější a jemnější pokožku. Vhodné pro všechny typy pleti.
165 Kč
Čisticí sprej na ruce na alkoholové bázi s bio levandulovým extraktem obohacený o levandulový esenciální a meruňkový olej.
445 Kč
Mléko s obsahem přírodních másel, olejů a včelího vosku chrání pokožku před spálením a současně ji vyživuje. Je vhodné i pro malé děti.
612 Kč
Mléko s SPF 50 poskytuje pokožce vysokou ochranu před spálením. Díky obsahu bambuckého másla a kokosového oleje o ni zároveň pečuje a vyživuje ji.
 
Bio certifikovaná růžová voda je vhodná pro citlivou, suchou a zralou pokožku. Vhodná ke každodennímu použití, vyniká svými regeneračními účinky.
 
Certifikovaný levandulový esenciální olej svými aromaterapeutickými účinky harmonizuje tělo i mysl. Také podporuje hojení kůže, zmírňuje bolesti a uvolňuje svalstvo.