Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

AYAN

Bulharská značka AYAN se zabývá výrobou 100% přírodní kosmetiky. Jejich cílem je vyrábět kosmetiku v souladu s přírodou a proto v jejich výrobcích nenajdete agresivní přísady, plniva, zahušťovadla, škodlivé konzervační látky, geneticky modifikované a živočišné složky, syntetické chemikálie a vůně nebo barviva. Produkty vždy vyrábí v menším množství, aby byly co nejčerstvější.

Produkty značky AYAN mají pečlivě vytvořené složení. Díky kvalitním přírodním složkám bude vaše pokožka krásně vyživená a hydratovaná. Bulharská značka AYAN dostala svůj název podle přesmyčky jména její majitelky. AYAN přímo znamená Nositel světla. Značka se zabývá výrobou 100% přírodní kosmetiky bez kompromisů. V jejích produktech proto nenajdete žádná umělá plnidla, ropné deriváty, škodlivé chemické látky ani geneticky modifikované látky. Cílem firmy AYAN je podpořit u svých zákazníků zájem o složení a složky jako takové. 

Produkty značky AYAN se pyšní pečlivě vybraným složením a díky tomu jsou vhodné i pro citlivé jedince. Vaší pokožce se tak dostane 100% výživa hydratace, bez zbytečné chemie.

 

Filtrovat produkty