Black Friday je tu! Mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze 27. - 30. 11.!

Alphanova

Francouzská špolečnost Alphanova se zaměřuje na produkci čistých organických produktů, které se mohou pyšnit označením Made in France - Provence. Kromě této pro zákazníky zajímavé lokality se Alphanova může pochlubit maximálním využitím lokálních zdrojů a podporou francouzského průmyslu. Navíc, všechny produkty obsahují minimálně 99 % přírodních ingrediencí a naopak se vyhýbají potencionálně škodlivým látkám, jako je phenoxyethanol či parabeny. Všechny produkty jsou dermatologicky testovány a jsou tak vhodné pro kadodenní použití pro děti či osoby s přecitlivělou pokožkou.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
290 Kč
Jemný šampon s éterickými olej z levandule, geránia a tea tree pomáhá hubit nepříjemné parazity a zároveň je dostatečně šetrný k pokožce hlavy.
152 Kč
Sprej s levandulovou vodou a éterickými oleje z geránia, tea tree a levandule působí proti výskytu vší a hnidů u dětí i dospělých a lze ho využít také jako repelent.
265 Kč
Kombinace arganového, kokosového a slunečnicového oleje pomáhá zvýraznit opálení a prodloužit jeho výdrž. Zároveň pokožku krásně provoní a regeneruje ji.
374 Kč
Krém s velmi vysokou ochranou chrání extrémně citlivou a světlou pleť před UVA i UBA zářením, neobsahuej nanočástice a nezanechává na pokožce bílý film.