/    /    /    /    /  

Pure Fiji Dilo olej Anti Aging Boost 15 ml

Značka:
Množství: 15 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Pleťové oleje
Produktová řada: Pure Fiji Dilo Rescue, Pure Fiji Face Care
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
990
ks
Bez DPH 818 Kč

Pure Fiji Dilo olej Anti Aging Boost 15 ml

Čistý za studena lisovaný olej dilo Pure Fiji pečuje o náročnou zralou pleť. Svým unikátním obsahem živin a esenciálních mastných kyselin přispívá k regeneraci pokožky, chrání ji před známkami předčasného stárnutí a zanechává pleť příjemně vláčnou na dotek.

Olej dilo podporuje regeneraci kožních buňek díky složení bohatému na vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů. Bojuje proti stárnutí pleti a vyhlazuje drobné vrásky. Pokožku zjemňuje, posiluje a podporuje její pružnost. Dilo olej je tak vhodný pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější, redukuje zanícení pokožky a působí antihistamicky. Exotický olej má suchou konzistenci, která se do pokožky rychle vstřebává a nezanechává na pleti nepříjemný mastný film.

Použití: Malé množství oleje aplikujte ráno a/nebo večer na vlhkou odlíčenou pokožku a lehce rozetřete. Nechte vstřebat.

Tip: Olej používejte samostatně či jako pleťové sérum v kombinaci s oblíbeným krémem.

Pure Fiji Dilo olej Anti Aging Boost 15 ml

Čistý, za studena lisovaný olej dilo Pure Fiji sa stará o starnúcu náročnú pleť. Svojím unikátnym obsahom živín a esenciálnych mastných kyselín prispieva k regenerácii pokožky, chráni ju pred známkami predčasného starnutia a zanecháva pleť príjemne vláčnu na dotyk.

Olej dilo podporuje regeneráciu kožných buniek vďaka zloženiu bohatému na vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov. Bojuje proti starnutiu pleti a vyhladzuje drobné vrásky. Pokožku zjemňuje, posilňuje a podporuje jej pružnosť. Dilo olej je tak vhodný na všetky typy pleti vrátane tej najcitlivejšej, redukuje zápal pokožky a pôsobí antihistaminicky. Exotický olej má suchú konzistenciu, ktorá sa do pokožky rýchlo vstrebáva a nezanecháva na pleti nepríjemný mastný film.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com