/    /    /    /  

Nobilis Tilia Gel na unavené oči Euphrasia 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Oči a uši, Gely na oči
Hodnocení:
2,0/5 1 hlas
Cena
164
ks
Bez DPH 136 Kč

Nobilis Tilia Gel na unavené oči Euphrasia 30 ml

Gel pro unavené oči Euphrasia Nobilis Tilia pečuje o citlivou pokožku očního okolí, zklidňuje ji a zároveň přináší zchlazení. Pokožka je zklidněna, otoky jsou zmírněny a současně se pleti dostává živin potřebných pro zdraví a pružnost díky obsahu rostlinných výtažků.

Základ gelu je tvořen výtažky ze světlíku lékařského, který má báječné zklidňující účinky, chrání citlivou pokožku i samotné oko před podrážděním a vznikem zánětů. Díky tomu je gel vhodný pro pravidelnou péči o oči dlouhodobě vystavované slunečnímu záření, prašnému prostředí či monitoru počítače.

O zachování elasticity jemné pokožky se postará prášek ze zeleného čaje. Ten je bohatý na množství antioxidantů, které pleť posilují a chrání před nepříznivými vnejšími vlivy a tím pádem i před známkami stárnutí. Díky jedinečné kombinaci účinných látek je pokožka zklidněna, otoky jsou zmírněny a pleť je příjemně zchlazena.

Použití: Malé množství gelu aplikujte ráno a/nebo večer na pokožku očního okolí. Gel do pokožky lehce vklepejte.

Tip: Pro umocnění chladivého efektu skladujte oční gel v lednici.

Nobilis Tilia Gel na unavené oči Euphrasia 30 ml

Gél na unavené oči Euphrasia Nobilis Tilia ošetruje citlivú pokožku očného okolia, upokojuje ju a zároveň prináša schladenie. Pokožka je upokojená, opuchy sú zmiernené a súčasne sa pleti dostávajú živiny potrebné pre zdravie a pružnosť vďaka obsahu rastlinných výťažkov.

Základ gélu je tvorený výťažkami z očianky Rostkovovej, ktorá má výborné upokojujúce účinky, chráni citlivú pokožku aj samotné oko pred podráždením a vznikom zápalov. Vďaka tomu je gél vhodný na pravidelnú starostlivosť o oči dlhodobo vystavované slnečnému žiareniu, prašnému prostrediu či monitoru počítača.

O zachovanie elasticity jemnej pokožky sa postará prášok zo zeleného čaju. Ten je bohatý na množstvo antioxidantov, ktoré pleť posilňujú a chránia pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a tým aj pred známkami starnutia. Vďaka jedinečnej kombinácii účinných látok je pokožka upokojená, opuchy sú zmiernené a pleť je príjemne schladená.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Euphrasia Officinalis Extract, Triethanolamine, Carbomer, Panthenol, Camelia Sinensis Leaf Powder, Silica, Boric Acid, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
typy pleti: alergická pleť, anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz