/    /    /    /    /  

Mádara Intenzivní tonikum 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťová tonika
Produktová řada: Mádara Eco Face
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
399
ks
Bez DPH 330 Kč

Mádara Intenzivní tonikum 200 ml

Intenzivní tonikum Mádara osvěžuje a zjemňuje suchou a staženou pokožku. Reguluje hladinu pH pokožky a umožňuje snadnější absorpci hydratačního přípravku. Tonikum nijak nevysušuje pleť, rovněž je možné jej používat i na oblast okolo očí.

Tonikum obsahuje extrakt z heřmánku a chrpy, které zklidňují podrážděnou pleť, a rostlinný glycerin, který hydratuje. Pravidelné používání tonika zjemňuje pleť a udržuje ji krásnou.

Péče z lotyšské přírody

Intenzivní tonikum Mádara je jedním z populárních produktů této značky, která je velice oblíbená u mnoha žen, ale i mužů. Obsahuje kvalitní přírodní výtažky pocházející z čisté a neposkvrněné lotyšské přírody a jeho složení je dokonale vyvážené tak, aby vyhovovalo širokému spektru typů pleti, zejména té suché a citlivé.

Pro svěží pokožku

Tonizace je často opomíjenou, avšak velice důležitou součástí každodenní péče o pleť. Tonikum dokáže zcela proměnit vaši pečující rutinu a zvýšit kvalitu vaší pleti. Intenzivní tonikum sjednocuje barevný tón pleti, důkladně čistí pokožku i její póry a brání nečistotám usazovat se v nich. Výsledkem je dokonale osvěžená a zklidněná pokožka.

Dokonale čistá pleť

Intenzivní tonikum je bohaté na přírodní výtažky, které pokožku nejen důkladně vyčistí a tonizují, ale také o ni pečují. Chrpová voda pokožku zklidňuje, osvěžuje ji a dokonale čistí. Kromě toho celkově zlepšuje kvalitu pleti a pomáhá sjednotit její barevný odstín. Má rovněž vypínací efekt a pokožku zpevňuje, takže zvýrazňuje kontury obličeje a předchází vzniku povislé pleti. 

Meduňková voda a heřmánkový extrakt se pak společně postarají o zklidnění pleti, zmírnění případného podráždění a rychlejší hojení případných nedokonalostí či drobných poranění. Meduňka kromě toho čistí a posiluje pokožku a osvěžuje unavenou a zašedlou pleť. 

Použití: Po vyčištění pleti naneste na kosmetický tampon malé množství tonika a jemnými pohyby potřete obličej a krk. Poté použijete vhodný hydratační přípravek Mádara dle typu své pleti.

Tip: Kombinujte účinky tonika s hydratačním krémem značky Mádara podle typu své pleti.

Mádara Intenzivní tonikum 200 ml

Intenzívne tonikum Mádara osviežuje a zjemňuje suchú a stiahnutú pokožku. Reguluje hladinu pH pokožky a umožňuje ľahšiu absorpciu hydratačného prípravku. Tonikum pleť nijako nevysušuje, rovnako je možné používať ho aj na oblasť okolo očí.

Tonikum obsahuje extrakt z harmančeka a nevädze, ktoré upokojujú podráždenú pleť a rastlinný glycerín, ktorý hydratuje. Pravidelné používanie tonika zjemňuje pleť a udržiava ju krásnu.

Starostlivosť z lotyšskej prírody

Intenzívne tonikum Mádara je jedným z populárnych produktov tejto lotyšskej značky, ktorá je veľmi obľúbená množstvom žien, ale aj mužov. Obsahuje kvalitné prírodné výťažky pochádzajúce z čistej a nepoškvrnenej lotyšskej prírody a jeho zloženie je dokonale vyvážené tak, aby vyhovovalo širokému spektru typov pleti, predovšetkým tej suchej a citlivej.

Pre sviežu pokožku

Tonizácia je často opomínanou, avšak veľmi dôležitou súčasťou každodennej starostlivosť o pleť. Tonikum dokáže celkom premeniť vašu ošetrujúcu rutinu a zvýšiť kvalitu vašej pleti. Intenzívne tonikum zjednocuje farebný tón pleti, dôkladne čistí pokožku a jej póry a bráni nečistotám usadzovať sa v nich. Výsledkom je dokonale osviežená a upokojená pokožka.

Dokonale čistá pleť

Intenzívne tonikum je bohaté na prírodné výťažky, ktoré pokožku nielenže dôkladne vyčistia a tonizujú, no takisto ju ošetrujú. Nevädzová voda pokožku upokojuje, osviežuje a dokonale čistí. Okrem toho celkovo zlepšuje kvalitu pleti a pomáha zjednotiť jej farebný odtieň. Má rovnako vypínací efekt a pokožku spevňuje, takže zvýrazňuje kontúry tváre a predchádza vzniku ovisnutej pleti.

Medovková voda a harmančekový extrakt sa potom spoločne postarajú o upokojenie pleti, zmiernenie prípadného podráždenia a rýchlejšie hojenie prípadných nedokonalostí či drobných poranení. Medovka okrem toho čistí a posilňuje pokožku a osviežuje unavenú a zašednutú pleť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Centaurea Cyanus Flower Water1), Melissa Officinalis Water1), Glycerin, Sodium PCA, Chamomilla Recutita Flower Extract1), Betaine, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Propanediol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Amorphophallus Konjac Root Extract, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
produktové řady: Mádara Eco Face
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: suchá pleť

Výrobce

MADARA Cosmetics, Ltd.
Sampetera Str. 2
LV-1046 Riga
Lotyšsko