/    /    /    /  

Redecker Kartáč z olivového dřeva, kombinovaný 21,5 cm

721210 Hairbrush

Značka:
Množství: 21,5 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dřevěné kartáče
Produktová řada: Redecker Vlasy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1239
ks
Bez DPH 1024 Kč

Redecker Kartáč z olivového dřeva, kombinovaný 21,5 cm

Kombinovaný kartáč z olivového dřeva Redecker se dřevěnými kolíčky a přírodními štětinami je skvělý pro rozčesání především dlouhých vlasů. Bukové kolíčky snadno rozčešou zacuchané vlasy, kančí štětiny vlasovou strukturu uhladí a maximálně eliminují poškození a třepení vlasu. Navíc, díky dřevěným kolíčkům a lakované povrchové úpravě je kartáč vhodný i pro rozčesávání mokrých vlasů.

Kartáč z olivového dřeva s antistatickými dřevěnými kolíčky a kančími štětinami je ideálním pomocníkem pro pravidelnou péči o dlouhé vlasy. Dřevěné kolíčky z javorového dřeva lehce rozčešou vlasy a zabrání jejich elektrizování, zatímco kančí štětiny vlas uhladí. Štětiny navíc rovnoměrně distribuují kožní maz po celé délce vlasu a podporují tak přirozený lesk vlasů.

Použití: Použijte kartáč na rozčesání dlouhých vlasů. Díky lakované úpravě lze kartáč použít i na rozčesání mokrých vlasů.

Redecker Kartáč z olivového dřeva, kombinovaný 21,5 cm

Kombinovaná kefa z olivového dreva Redecker s drevenými kolíkmi a prírodnými štetinami je skvelá na rozčesávanie predovšetkým dlhých vlasov. Bukové kolíky ľahko rozčešú zauzlené vlasy, diviačie štetiny vlasovú štruktúru uhladia a maximálne eliminujú poškodenie a štiepenie vlasu.  Navyše, vďaka dreveným kolíkom a lakovanej povrchovej úprave je kefa vhodná aj na rozčesávanie mokrých vlasov.

Kefa z olivového dreva s antistatickými drevenými kolíkmi a diviačími štetinami je ideálnym pomocníkom pri pravidelnej starostlivosti o dlhé vlasy. Drevené kolíky z javorového dreva ľahko rozčešú vlasy a zabránia ich elektrizovaniu, zatiaľ čo diviačie štetiny vlas uhladia. Štetiny navyše rovnomerne distribuujú kožný maz po celej dĺžke vlasu a podporujú tak prirodzený lesk vlasov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Olivové dřevo, Kančí štětiny
i
i

produktové řady: Redecker Vlasy

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de