/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Konopný olej, bio 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 100 ml / 199 Kč
Kategorie: Konopný olej, Kosmetika na akné
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
279
ks
Bez DPH 243 Kč

Nobilis Tilia Konopný olej, bio 200 ml

Za studena lisovaný konopný olej Nobilis Tilia pečuje zvenku i zevnitř o problematickou pokožku náchylnou k tvorbě akné, zklidňuje ji, chrání před opětovným podrážděním a rozšířením zánětu. Olej má blahodárné účinky na pleť, vlasy i nehty díky vysokému podílu vitaminů a nenasycených mastných kyselin.

Bio konopný olej má skvělé účinky na všechny typy pleti, obzvláště na tu mastnou problematickou, náchylnou ke vzniku nedokonalostí a ekzémů. Obsažené nenasycené mastné kyseliny, množství vitaminů A, B, C a E pokožku dokonale regenerují, léčí a chrání ji. Vitaminy C a E jsou silnými antioxidanty, brání pleť před vlivem volných radikálů a i před vznikem vrásek.

Vysoký podíl omega 3 a 6 kyselin spolehlivě hojí pokožku, aktivně napomáhá její regeneraci a zanechává ji zdravou a posílenou. Díky tomu je konopný olej vhodný pro péči o pokožku trpící na časté podráždění, ekzémy, lupénku a další kožní onemocnění.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na navlhčenou odlíčenou pokožku a lehce rozetřete.

Tip: Pák kapek oleje aplikujte do délek suchých vlasů, nechte působit 10 minut a poté vlasy umyjte. Olej můžete použít také pro regeneraci poškozených nehtových lůžek.

Dávkování: Při vnitřním užití konzumujte 1 lžičku oleje 30 minut před jídlem 1 - 2x denně po dobu alespoň 3 týdnů.

Nobilis Tilia Konopný olej, bio 200 ml

Za studena lisovaný konopný olej Nobilis Tilia sa stará zvonku aj zvnútra o problematickú pokožku náchylnú na tvorbu akné, upokojuje ju, chráni pred opätovným podráždením a rozšírením zápalu. Olej má blahodarné účinky na pleť, vlasy aj nechty vďaka vysokému podielu vitamínov a nenasýtených mastných kyselín.

Bio konopný olej ma výborné účinky na všetky typy pleti, obzvlášť na tu mastnú problematickú, náchylnú na vznik nedokonalostí a ekzémov. Obsiahnuté nenasýtené mastné kyseliny, množstvo vitamínov A, B, C a E pokožku dokonale regenerujú, liečia a chránia. Vitamíny C a E sú silnými antioxidantmi, bránia pleť pred vplyvom voľných radikálov a pred vznikom vrások.

Vysoký podiel omega 3 a 6 kyselín spoľahlivo hojí pokožku, aktívne napomáha jej regenerácii a zanecháva ju zdravú a posilnenú. Vďaka tomu je konopný olej vhodný na starostlivosť o pokožku trpiacu častým podráždením, ekzémami, lupienkou a ďalšími kožnými ochoreniami.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cannabis Sativa Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
typy pleti: anti age, mastná pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz