/    /    /    /    /  

Ami Krmivo pro kočky AMI-CAT 300 g

Značka:
Množství: 300 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Pamlsky pro psy a pro kočky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
148
ks
Bez DPH 129 Kč

Ami Krmivo pro kočky AMI-CAT 300 g

Krmivo pro kočky AMI - CAT Ami je kompletní a vyvážené krmivo pro kočky obohacené taurinem, který je ve stravě velice podstatný, jelikož absence taurinu ve výživě koček je příčinou vážných poruch a onemocnění. Přítomnost taurinu v AMI CAT spolu s přírodními a zdraví prospěšnými přísadami, které jsou charakteristické pro výrobky Ami, zajišťují vaší kočce zdraví a kondici.

Krmivo Ami je vyráběné pouze z přírodních surovin, neobsahuje umělá barviva ani konzervační látky a díky tomu nehrozí vašemu zvířeti případná alergie způsobená nevhodným krmivem. Krmivo zajistí vašemu psovi nebo kočce dokonalé zdraví a přispěje k jeho dobré kondici, přiměřené hmotnosti i výborné kvalitě srsti. Krmivo je vhodné ke každodenní výživě mazlíčků a kompletně pokryje výživové nároky vašeho čtyřnohého člena rodiny.

Použití: Přechod na Ami doporučujeme postupně během několika dnů. Krmivo lze podávat buď suché nebo lehce navlhčené teplou vodou.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu.

Upozornění: Vždy vaší kočce zajistěte i misku s čerstvou vodou. Není třeba dodávat další doplňky výživy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bílkoviny (33,2 %) , Oleje a tuky (11,2 %) , Vlhkost (8 %) , Popel (6,8 %) , Vláknina (2,4 %) , Vápník (0,96 %) , Fosfor (0,86 %) , Vitamin A, Vitamin D3, Vitamín E, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Kyselina D pantothenová, Vitamin H, Vitamin K, Vitamin PP, Vitamin B12, Kyselina listová, Cholin chlorid, Železo, Jód, Hořčík, Měď, Selen, Zinek
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
zvířata: kočky

Výrobce

Via Boccalerie 12
PD 35139 Padova
Itálie
www.vegemondo.eu