Ami Krmivo pro kočky AMI-CAT 300 g

Ami Krmivo pro kočky AMI-CAT 300 g

  • Značka: Ami
  • Balení: 300 g
  • Info:Zboží je dočasně nedostupné.

Krmivo AMI-CAT je kompletní a vyvážené krmivo pro kočky. Je obohaceno taurinem, který je ve stravě velice podstatný a zajistí vaší kočce zdraví a kondici.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Expirace do 11/2017.

Krmivo pro kočky AMI - CAT Ami je kompletní a vyvážené krmivo pro kočky obohacené taurinem, který je ve stravě velice podstatný, jelikož absence taurinu ve výživě koček je příčinou vážných poruch a onemocnění. Přítomnost taurinu v AMI CAT spolu s přírodními a zdraví prospěšnými přísadami, které jsou charakteristické pro výrobky Ami, zajišťují vaší kočce zdraví a kondici.

Krmivo Ami je vyráběné pouze z přírodních surovin, neobsahuje umělá barviva ani konzervační látky a díky tomu nehrozí vašemu zvířeti případná alergie způsobená nevhodným krmivem. Krmivo zajistí vašemu psovi nebo kočce dokonalé zdraví a přispěje k jeho dobré kondici, přiměřené hmotnosti i výborné kvalitě srsti. Krmivo je vhodné ke každodenní výživě mazlíčků a kompletně pokryje výživové nároky vašeho čtyřnohého člena rodiny.

Použití: Přechod na Ami doporučujeme postupně během několika dnů. Krmivo lze podávat buď suché nebo lehce navlhčené teplou vodou.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu.

Upozornění: Vždy vaší kočce zajistěte i misku s čerstvou vodou. Není třeba dodávat další doplňky výživy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bílkoviny (33,2 %) , Oleje a tuky (11,2 %) , Vlhkost (8 %) , Popel (6,8 %) , Vláknina (2,4 %) , Vápník (0,96 %) , Fosfor (0,86 %) , Vitamin A, Vitamin D3, Vitamín E, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Kyselina D pantothenová, Vitamin H, Vitamin K, Vitamin PP, Vitamin B12, Kyselina listová, Cholin chlorid, Železo, Jód, Hořčík, Měď, Selen, Zinek

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Zvířata: kočky

Výrobce: Via Boccalerie 12, PD 35139 Padova Itálie, www.vegemondo.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?