/    /    /    /    /  

Saloos Levandule 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
113
ks
Bez DPH 93 Kč

Saloos Levandule 10 ml

Saloos Levandule patří právem mezi nejoblíbenější a nejčastěji používané silice díky svým komplexním účinkům na lidský organismus. Vůně levandulového éterického oleje omámí vaše smysly jemně bylinnými tóny, jenž mají silný zklidňující účinek a krásně provoní váš domov.

Éterický olej z levandule je skvělým pomocníkem v období psychické tenze, vyčerpání či nadměrného stresu. Má vysoký relaxační potenciál a prohlubuje efekt během chvil vašeho odpočinku. Použití levandule je vhodné také při problémech s nespavostí či nervozitou.

Levandule působí také na kůži, kdy stimuluje přirozenou regenerační schopnost tkání a má také dezinfekční a antiseptický efekt. Používá se k ošetření drobných ranek, oděrek či popálenin a zklidňuje podráždění také při poštípání hmyzem. Zmírňuje bolesti hlavy a působí podpůrně při chřipce a nachlazení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Levandule 10 ml

Saloos Levanduľa patrí právom medzi najobľúbenejšie a najčastejšie používané silice vďaka svojim komplexným účinkom na ľudský organizmus. Vôňa levanduľového éterického oleja omámi vaše zmysly jemne bylinnými tónmi, ktoré majú silný upokojujúci účinok a krásne prevoňajú váš domov.

Éterický olej z levandule je skvelým pomocníkom v období psychickej tenzie, vyčerpania či nadmerného stresu. vysoký relaxačný potenciál a prehlbuje efekt počas chvíľ vášho oddychu. Použitie levandule je vhodné tiež pri problémoch s nespavosťou či nervozitou.

Levanduľa pôsobí tiež na kožu, kedy stimuluje prirodzenú regeneračnú schopnosť tkanív a má tiež dezinfekčný a antiseptický efekt. Používa sa na ošetrenie drobných raniek, odrenín či popálenín a upokojuje podráždenie aj pri uštipnutí hmyzom. Zmierňuje bolesti hlavy a pôsobí podporne pri chrípke a nachladnutí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz