/    /    /    /  

Caribbean Sun Lufa plochá s provázkem, SLL 422

Značka:
Množství: 1 ks, 15 cm
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Mořské houby
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
59
ks
Bez DPH 49 Kč

Caribbean Sun Lufa plochá s provázkem, SLL 422

Přírodní egyptská lufa o velikosti 15 cm je výborným pomocníkem pro každodenní péči o pokožku celého těla. Pleť lehce promasíruje, odstraní odumřelé pleťové buňky, zlepší prokrvení pokožky a celkově pečuje o zdravý pěstěný vzhled pleti. Jemná masáž také napomáhá snažšímu odbourání celulitidy a mírní bolest kloubů a svalů.

Přírodní houba lufa poskytuje pokožce celého těla lehký peeling a příjemnou masáž, aniž by došlo k podráždění či dokonce přesušení pleti. Lufa, neboli zralá tykev, pokožku šetrně masíruje, spolehlivě odstraňuje suché kožní buňky a pleť celkově posiluje. A je jedno, jestli se jedná o pokožku obličeje či těla.

Při pravidelném použití této přírodní houby je pokožka jemná, vypnutá, získává zdravou sjednocenou barvu a také je eliminována viditelnost celulitidy. Masáž lufou také mírní bolesti namožených svalů a pomáhá při revmatismu.

Použití: Lufu před použitím namočte do čisté vody. Houbu použijte k masáži celého těla i obličeje. Po použití propláchněte čistou vodou a nechte volně uschnout na vzduchu.

Tip: Starou použitou lufu můžete vyhodit do bio odpadu či na kompost, kde se zcela rozloží.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Lufa
i
i

obal: plastový

Výrobce

Aris Trust s.r.o.
U Špýcharu 31
391 56 Tábor
Česká republika
www.morskahouba.cz