/    /    /    /  

Yellow and Blue Octový čistič na sklo 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 1 l / 119 Kč
Kategorie: Ekodrogerie na okna a skla, Ekodrogerie na kuchyně, Vzorky ekodrogerie
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
49
ks
Bez DPH 41 Kč

Yellow and Blue Octový čistič na sklo 250 ml

Octový čistič skleněných povchů Yellow and Blue čistí sklo a jiné hladké povrchy v celé domácnosti. Čistič si účinně poradí s usazeninami a zanechá povrch bezvadně čistý, ochráněný před opětovným rychlým zašpiněním či zamlžením. Jednoduché přírodní složení je účinné a zároveň zbytečně nezatěžuje životní prostředí.

Základ čističe tvoří ocet společně s kyselinou citronovou. Tyto dvě látky bez nutnosti drhnutí odstraní z povrchu i odolné nečistoty a mastnotu a zároveň dodají čištěnému povrchu lesk. Čistič lze použít pro pravidelnou údržbu zrcadel, oken a jiných skleněných ploch, ale také dlaždiček a obkladaček. Octový čistič ze skla snadno odstraní mastnotu či vosk ze svíček a zároveň dodá povrchu zářivý lesk beze šmouh.

Použití: Čistič aplikujte přímo na znečištěnou plochu, či navlhčete hadřík a vyleštěte.

Upozornění: Nepoužívejte na materiály citlivé na kyseliny, jako je vápenec. Zamezte proto kontaktu s materiály obsahujícími vápenec, jako je mramor, alabastr, beton, umělý kámen a jiné. Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue Octový čistič na sklo 250 ml

Octový čistič sklenených povrchov Yellow and Blue čistí sklo a iné hladké povrchy v celej domácnosti. Čistič si účinne poradí s usadeninami a zanechá povrch bezchybne čistý, ochránený pred opätovným rýchlym zašpinením či zahmlením. Jednoduché prírodné zloženie je účinné a zároveň zbytočne nezaťažuje životné prostredie.

Základ čističa tvorí ocot spoločne s kyselinou citrónovou. Tieto dve látky bez nutnosti drhnutia odstránia z povrchu aj odolné nečistoty a mastnotu a zároveň dodajú čistenému povrchu lesk. Čistič možno použiť na pravidelnú údržbu zrkadiel, okien a iných sklenených plôch, ale tiež dlaždičiek a obkladačiek. Octový čistič zo skla ľahko odstráni mastnotu či vosk zo sviečok a zároveň dodá povrchu žiarivý lesk bez šmúh.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ocet, Kyselina citronová, Rostlinný tenzid
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz