/    /    /    /    /  

Logona Odlakovač na nehty 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Odlakovače na nehty
Certifikáty: BDIH, NATRUE, VEGAN
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
254
ks
Bez DPH 210 Kč

Logona Odlakovač na nehty 100 ml

Odlakovač na nehty Logona je jedním z mála odlakovačů na trhu, který obsahuje složky v bio kvalitě. Dokáže snadno odstranit lak z nehtů, přesto nehtové lůžko nevysuší ani nepodráždí. Je tomu tak díky nulovému obsahu acetonu. Odlakovač naopak obsahuje rostlinný olej, který o nehtové lůžko i samotné nehty pečuje a chrání je.

Odlakovač na nehty ve svém jednoduchém složení spojuje alkohol a ricinový olej. Alkohol se postará o snadné odstranění laku, zatímco ricinový olej pečuje o zdraví nehtů a brání jejich nadměrnému vysoušení. Ricinový olej podporuje prokrvení nehtového lůžka, a díky tomu udržuje nehty i okolní nehtovou kůžičku zdravé a krásné.

Použití: Naneste malé množství odlakovače na vatový tamponek, přiložte k nehtu na několik sekund a jemně stírejte zbytky laku.

Tip: Po odlakování nehtů vždy pokračujte krémem na ruce a speciální péčí o nehtovou kůžičku. Díky tomu budou vaše ruce neustále jemné, hebké a přirozeně krásné.

Logona Odlakovač na nehty 100 ml

Odlakovač na nechty Logona je jedným z mála odlakovačov na trhu, ktorý obsahuje zložky v bio kvalite. Dokáže ľahko odstrániť lak z nechtov, napriek tomu nechtové lôžko nevysuší ani nepodráždi. Je tomu tak vďaka nulovému obsahu acetónu. Odlakovač naopak obsahuje rastlinný olej, ktorý sa o nechtové lôžko aj samotné nechty stará a chráni ich.

Odlakovač na nechty vo svojom jednoduchom zložení spája alkohol a ricínový olej. Alkohol sa postará o ľahké odstránenie laku, zatiaľ čo ricínový olej sa stará o zdravie nechtov a bráni ich nadmernému vysúšaniu. Ricínový olej podporuje prekrvenie nechtového lôžka, a vďaka tomu udržuje nechty aj okolitú nechtovú kožtičku zdravé a krásne.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Skvelý na prírodný lak | 29.5.2016 12:21:37 | Catherine

Súhlasím, prírodné laky odlakuje bez problémov, klasické z drogérie idú ťažko...nezapácha a ak používate len prírodné laky, tento odlakovač využijete :)

odlakovač na přírodní lak | 26.2.2016 10:31:54 | Logona

Tento odlakovač je opravdu čistě na přírodní laky - nejlépe značky Logona. Chemický lak sice odlakuje, ale člověk se s tím hodně potrápí - trvá to věčnost. Nehty ale nevysušuje a VŮBEC nesmrdí - vlastně není moc cítit ničím - jen lehce alkoholem, který je ve složení na prvním místě.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat.1), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz