Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Logona Odlakovač na nehty 100 ml

Logona Odlakovač na nehty 100 ml

Odlakovač na nehty efektivně odstraní lak na nehty a zároveň má příznivý vliv na jejich kvalitu. Navíc obsahuje ricinový olej, který nehty pěstí, posiluje je a brání třepení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Odlakovač na nehty Logona je jedním z mála odlakovačů na trhu, který obsahuje složky v bio kvalitě. Dokáže snadno odstranit lak z nehtů, přesto nehtové lůžko nevysuší ani nepodráždí. Je tomu tak díky nulovému obsahu acetonu. Odlakovač naopak obsahuje rostlinný olej, který o nehtové lůžko i samotné nehty pečuje a chrání je.

Odlakovač na nehty ve svém jednoduchém složení spojuje alkohol a ricinový olej. Alkohol se postará o snadné odstranění laku, zatímco ricinový olej pečuje o zdraví nehtů a brání jejich nadměrnému vysoušení. Ricinový olej podporuje prokrvení nehtového lůžka, a díky tomu udržuje nehty i okolní nehtovou kůžičku zdravé a krásné.

Použití: Naneste malé množství odlakovače na vatový tamponek, přiložte k nehtu na několik sekund a jemně stírejte zbytky laku.

Tip: Po odlakování nehtů vždy pokračujte krémem na ruce a speciální péčí o nehtovou kůžičku. Díky tomu budou vaše ruce neustále jemné, hebké a přirozeně krásné.

Upozornění: Odlakovač je nejúčinnější při odstraňování laků na nehty Logona. Odlakování jiných značek vám bohužel nedokážeme zaručit.

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese , D-31020, Salzhemmendorf, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?