/    /    /    /    /    /  

Bocoton Odličovací tampony, clasic cotton pads 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Vatové pomůcky, Odličovací pomůcky, Ekodrogerie, Čištění pleti
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
4,2/5 5 hlasů
Cena
43
ks
Bez DPH 36 Kč
25 bodů ks

Bocoton Odličovací tampony, clasic cotton pads 60 ks

Kulaté odličovací tampony Bocoton jsou vyrobeny z kvalitní měkké bio bavlny, která má výborné čistící i savé schopnosti. Díky tomu jsou tampony vhodné pro odlíčení make-upu i pravidelnou péči o přecitlivělou pokožku náchylnou k alergiím a podráždění i pro jemnou dětskou pleť.

Bocoton pěstuje bavlnu pro své produkty dle přísných pravidel ekologického a fair trade zemědělství. Bavlna je tak bez příměsí chemických hnojiv, postřiků i syntetických bělidel, zachovává si mimořádnou jemnost, savost a vysokou schopnost absorbovat nečistoty. Vzhledem ke své mimořádné jemnosti pokožku zbytečně nedráždí, jako to mají ve zvyku klasické kosmetické pomůcky, a je tak vhodná i pro tu nejcitlivější pleť dospělých i dětí.

Nejen, že je pěstování bavlny šetrné a ohleduplné, ale i obal samotných vatových tamponů je ekologický a zbytečně nezatěžuje životní prostředí. Vnější obal je vyroben z modifikovaného kukuřičného škrobu, který je snadno odbouratelný přirozenou cestou v přírodě.

Použití: Na vatový tampon naneste pleťové mléko či vodu a za jeho pomoci odličte a vyčistěte pokožku obličeje, krku i dekoltu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Krásně jemné! | 6.8.2014 16:32:29 | MK

Vatové tampony jsou oproti těm běžným z drogerie krásně jemné, necuckují, netrhají se,.. Na co jsem dřív potřebovala několik tamponů, teď mi stačí jen jeden!

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Hydra Cosmetics
5 route nationale
68690 Moosch
Francie
tel: + 33 3 89 38 16 00
http://hydra-cosmetics.com/