/    /    /    /    /    /  

Bocoton Odličovací tampony, cotton oval maxi pads 40 ks

Značka:
Množství: 40 ks
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Vatové pomůcky, Odličovací pomůcky, Ekodrogerie, Čištění pleti
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
54
ks
Bez DPH 45 Kč
27 bodů ks

Bocoton Odličovací tampony, cotton oval maxi pads 40 ks

Velké oválné odličovací tampony Bocoton jsou výborným pomocníkem pro odlíčení i vyčištění pokožky celého obličeje díky složení z kvalitní bio bavlny. Ta je pěstována podle přísných pravidel bez přídavku chemikálií, proto si zachovává vysokou jemnost, skvělou savost a výbornou schopnost pokožku šetrně čistit.

Bocoton pěstuje bavlnu pro své produkty dle přísných kritérií bez přítomnosti chemických hnojiv, postřiků i chemických bělidel. Díky tomu si bavlna zachovává výjimečnou měkkost, jemnost i vysokou savost. Oválné odličovací tampony jsou tak mimořádně vhodné i pro osoby s přecitlivělou pokožkou, kterým běžně prodávané kosmetické potřeby způsobují podráždění.

Nejen, že se bavlna pěstuje dle zásad ekologického a fair trade zemědělství, ale i obal samotných vatových tamponů je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Vnější obal je vyroben z modifikovaného kukuřičného škrobu, který je snadno odbouratelný přirozenou cestou v přírodě.

Použití: Na vatový tampon naneste pleťové mléko či vodu a za jeho pomoci odličte a vyčistěte pokožku obličeje, krku i dekoltu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Hydra Cosmetics
5 route nationale
68690 Moosch
Francie
tel: + 33 3 89 38 16 00
http://hydra-cosmetics.com/