/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Olej z pšeničnýck klíčků 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 100 ml / 194 Kč
Kategorie: Pšeničný olej
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
244
ks
Bez DPH 202 Kč

Nobilis Tilia Olej z pšeničnýck klíčků 200 ml

Za studena lisovaný olej z pšeničných klíčků Nobilis Tilia je bohatým zdrojem vitaminů a dalších živin, které ochraňují pokožku i celý organismus před známkami předčasného stárnutí a negativním vlivem civilizačních chorob. Olej je vhodný pro vnitřní užití, ošetření suché zralé pokožky i pro masáže celého těla.

Olej z pšeničných klíčků je bohatý na množství vitaminů A, B a také E. Díky tomu aktivně regeneruje suchou i zralou pokožku, posiluje ji a chrání před známkami stárnutí i ztrátou elasticity. Olej z pšeničných klíčků pokožku spolehlivě změkčuje, hydratuje ji do hloubky a chrání ji před popraskáním. Také eliminuje vznik nevzhledných suchých šupinek a brání pokožku před dehydratací.

Tělu dodává nenasycené mastné kyseliny, ale také vitaminy E a K. Při pravidelném užívání olej podporuje zdraví kardiovaskulárního systému, stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi a zároveň chrání celé tělo před známkami předčasného stárnutí i před vlivem stresu.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje i celého těla a lehce rozetřete.

Dávkování: 1 čajovou lžičku oleje užívejte 1x - 2x denně 30 minut před jídlem po dobu alespoň 3 týdnů. Poté udělejte v kúře alespoň týdenní pauzu a podle potřeby pokračujte.

Nobilis Tilia Olej z pšeničnýck klíčků 200 ml

Za studena lisovaný olej z pšeničných klíčkov Nobilis Tilia je bohatým zdrojom vitamínov a ďalších živín, ktoré ochraňujú pokožku aj celý organizmus pred známkami predčasného starnutia a negatívnym vplyvom civilizačných chorôb. Olej je vhodný na vnútorné užitie, ošetrenie suchej zrelej pokožky aj masáže celého tela.

Olej z pšeničných klíčkov je bohatý na množstvo vitamínov A, B a takisto E. Vďaka tomu aktívne regeneruje suchú aj zrelú pokožku, posilňuje ju a chráni pred známkami starnutia a stratou elasticity. Olej z pšeničných klíčkov pokožku spoľahlivo zmäkčuje, hydratuje do hĺbky a chráni pred popraskaním. Taktiež eliminuje vznik nevzhľadných suchých šupiniek a chráni pokožku pred dehydratáciou.

Telu dodáva nenasýtené mastné kyseliny, no tiež vitamíny E a K. Pri pravidelnom užívaní olej podporuje zdravie kardiovaskulárneho systému, stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi a zároveň chráni celé telo pred známkami predčasného starnutia aj pred vplyvom stresu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

SPF | 4.6.2015 12:51:35 | Lucie

Dobrý den, prosím šlo by olej používat i jako ochranu proti slunci? jakou má SPF? Děkuji.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Triticum Sativum Germ Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz