/    /    /    /  

Saloos Olej z kukuřičných klíčků 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 77 Kč
Kategorie: Podrážděná pokožka, Kukuřičný olej
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
101
ks
Bez DPH 88 Kč

Saloos Olej z kukuřičných klíčků 125 ml

Olej z kukuřičných klíčků od Saloos regeneruje a podporuje hojení pokožky. Díky protizánětlivým a ošetřujícím účinkům je skvělý pro ošetření problematické pleti i mastnějších typů pokožky, které čistí a brání ucpávání pórů.

Kukuřičný olej je bohatý na kyselinu linolovou a má vysoký obsah nenasycených tuků. Při kosmetickém použití má kukuřičný olej výrazně regenerační a hojivé účinky, změkčuje kůži, omezuje tvorbu prasklin, skvěle ošetřuje a chrání mastnější, zanícenou a aknózní pleť.

Díky protizánětlivým účinkům a obsahu koenzymu Q10 je kukuřičný olej vhodný pro ošetření dásní a zubů. Regeneruje a hojí poškozenou sliznici a mírní záněty.

Použití: Vmasírujte do pokožky. Při vnitřním užití pozor na dávkování.

Skladování: Záruční doba 9 měsíců. Skladujte v suchu. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Tip: Využijte regeneračních účinků oleje z kukuřičných klíčků při péči o vlasy. Malé množství oleje použijte jako kondicionér pro konečky vlasů. Zvyšuje kvalitu a lesk vlasů, působí i proti jejich vypadávání.

Saloos Olej z kukuřičných klíčků 125 ml

Olej z kukuričných klíčkov od Saloos je vhodný na vnútorné i vonkajšie použitie. Ako kozmetický olej regeneruje a podporuje hojenie pokožky. Má príjemnú chuť, je ľahko stráviteľný a plný vitamínov a minerálov.

Kukuričný olej je bohatý na kyselinu linolovú a má vysoký obsah nenasýtených tukov. Pri kozmetickom použití má kukuričný olej výrazne regeneračné a hojivé účinky, zmäkčuje kožu, obmedzuje tvorbu prasklín, vynikajúco ošetruje a chráni mastnejšiu, zapálenu a aknóznu pleť.

Pri vnútornom užití posilňuje imunitný systém, má preháňajúce účinky a pôsobí močopudne. Obsahuje vitamíny B, C, E a železo, kyselinu listovú a koenzým Q10. Je veľmi ľahko stráviteľný a chutný. Vzhľadom na veľmi príjemnú chuť a obsah koenzýmu Q10 sa využíva na ošetrenie ďasien a zubov, kde sa uplatňujú jeho regeneračné a hojivé schopnosti. Hodí sa na ochutenie jedál a hotových pokrmov, nie je vhodný na varenie a vyprážanie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Doporučuji | 11.8.2014 16:26:53 | Aneta T.

Krásná příjemná vůně, lehce se roztírá, používám na akné a viditelně pomáhá.

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100% olej z kukuřičných klíčků lisovaný za studena
INCI: Zea Mays Germ Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
užití: vnější

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz