/    /    /  

Acorelle Osvěžující voda Orchidej 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Osvěžující vody
Certifikáty: Ecocert, NSF
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
582
ks
Bez DPH 481 Kč

Acorelle Osvěžující voda Orchidej 30 ml

Osvěžující voda Růže Acorelle s lehkými květinovými tóny a ovocem podporuje nadšení a pozitivní náladu. Voda vás potěší svou jemnou mírně nasládlou květinovou vůní a současně díky obsahu éterických olejů působí pozitivně na psychiku. Růže pomáhá, abychom se cítili příjemně, zatímco geránium dodává důvěru v sebe sama.

Jemná sladká vůně osvěžující vody v sobě spojuje syté tóny růžové růže doplněné o sladké šťavnaté liči a maliny. Hlavu osvěžující vody tvoří právě růžová poupata společně s liči, které se promění v jemné růžové lístky se svěží frézií a sladkým mírně kořeněným gerániem. Základ osvěžující vody pak tvoří sladké šťavnaté maliny.

Díky své lehkosti a jemné vůni je osvěžující voda skvělým společníkem pro teplé dny, kdy vás zahalí do krásné vůně, příjemně vás naladí a zároveň není příliš těžká.

Použití: Aplikujte podle potřeby kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Acorelle Osvěžující voda Orchidej 30 ml

Osviežujúca voda Ruža Acorelle s ľahkými kvetinovými tónmi a ovocím podporuje nadšenie a pozitívnu náladu. Voda vás poteší svojou jemnou mierne sladkastou kvetinovou vôňou a súčasne vďaka obsahu éterických olejov pôsobí pozitívne na psychiku. Ruža pomáha, aby sme sa cítili príjemne, zatiaľ čo geránia dodáva dôveru v seba samého.

Jemná sladká vôňa osviežujúcej vody v sebe spája sýte tóny ružovej ruže doplnené o sladké šťavnaté liči a maliny. Hlavu osviežujúcej vody tvoria práve ružové puky spoločne s liči, ktoré sa premenia v jemné ružové lístky so sviežou fréziou a sladkou mierne korenistou gerániou. Základ osviežujúcej vody potom tvoria sladké šťavnaté maliny.

Vďaka svojej ľahkosti a jemnej vôni je osviežujúca voda skvelým spoločníkom pre teplé dni, kedy vás zahalí do krásnej vône, príjemne vás naladí a zároveň nie je príliš ťažká.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol1), Rosa Damascena Flower Water2), Parfum, Citral, Citronellol, Eugenol, Limonene, Linalool
1) Made using organic ingredients, 2) Organic agriculture
i
i

obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr