Les Fleurs de Bach Parfémová voda harmonizující, Présences de Bach 30 ml

Les Fleurs de Bach Parfémová voda harmonizující, Présences de Bach 30 ml

  • Bez DPH 760 Kč

Les Fleurs de Bach Parfémovaná voda Présence(s) de Bach přináší do vašeho života pocit opravdové vyrovnanosti. Skvěle rezonuje se všemi stránkami vaší osobnosti a napomáhá okamžitému uvolnění. Parfémovaná voda silně podporuje pocit vnitřního usmíření a má blahodáný účinek na všechny vaše smysly.

Jedná se o svěží vůní s jemnými relaxačními tóny, kterou oceníte nejen ve chvílích odpočinku. Známé tóny sofistikované růže a osvěžující verbeny se snoubí s neobvyklým aroma barvínku obecného a dodávají parfémované vodě uklidňující tóny. Tato parfémovaná voda ve vás vzbudí pocity štěstí, vyváženosti a harmonie.

Parfémy Les Fleurs de Bach vycházejí z Bachovy květové terapie a obsahují směs exkluzivních rostlinných výtažků sestavenou tak, aby nejen krásně voněla, ale zároveň harmonizovala vaše emoce. Výroba těchto parfémovaných vod je založena na ruční práci speciálně vyškolených odborníků. Mimořádná pečlivost při výběru ingrediencí a unikátní vonné variace činí z parfémů Les Fleurs de Bach nezapomenutelný zážitek.

Použití: Naneste dle potřeby na čistou pokožku. Zvláštní pozornost věnujte místem se zvýšeným prokrvením, jako jsou zápěstí, krk či oblast za ušními lalůčky.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Alcohol, Fragrance, Aqua (Water), Pinus Sylvestris Leaf Extract, Malus Sylvestris Flower Extract, Quercus Robur Extract, Rosa Canina Flower Extract, Lonicera Caprifolium Extract , Verbena Officinalis Flower Extract, Clematis Vitalba Flower Extract, Limonene, Linalool, Lyral, Geraniol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Isoeugenol, Citral

Možné alergeny: Alcohol, Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Isoeugenol, Citral

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Les Fleurs de Bach Présences

Složení: vhodné pro vegany

Vůně: květinová

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles, 75017 Paříž Francie, www.bachova-terapie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?