Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Les Fleurs de Bach Parfémová voda harmonizující, Présences de Bach 30 ml

Les Fleurs de Bach Parfémová voda harmonizující, Présences de Bach 30 ml

920
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Parfémovaná voda s příjemnou relaxační vůní harmonizuje vaše tělo a mysl. Pečlivě vyvážená kompozice rostlinných výtažků má uklidňující účinky a skvěle rezonuje s vaší osobností.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Les Fleurs de Bach Parfémovaná voda Présence(s) de Bach přináší do vašeho života pocit opravdové vyrovnanosti. Skvěle rezonuje se všemi stránkami vaší osobnosti a napomáhá okamžitému uvolnění. Parfémovaná voda silně podporuje pocit vnitřního usmíření a má blahodáný účinek na všechny vaše smysly.

Jedná se o svěží vůní s jemnými relaxačními tóny, kterou oceníte nejen ve chvílích odpočinku. Známé tóny sofistikované růže a osvěžující verbeny se snoubí s neobvyklým aroma barvínku obecného a dodávají parfémované vodě uklidňující tóny. Tato parfémovaná voda ve vás vzbudí pocity štěstí, vyváženosti a harmonie.

Parfémy Les Fleurs de Bach vycházejí z Bachovy květové terapie a obsahují směs exkluzivních rostlinných výtažků sestavenou tak, aby nejen krásně voněla, ale zároveň harmonizovala vaše emoce. Výroba těchto parfémovaných vod je založena na ruční práci speciálně vyškolených odborníků. Mimořádná pečlivost při výběru ingrediencí a unikátní vonné variace činí z parfémů Les Fleurs de Bach nezapomenutelný zážitek.

Použití: Naneste dle potřeby na čistou pokožku. Zvláštní pozornost věnujte místem se zvýšeným prokrvením, jako jsou zápěstí, krk či oblast za ušními lalůčky.

Ostatní kategorie: Bachovy parfémy a toaletky

Vůně: květinová

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles , 75017, Paříž, Francie

Z blogu (3)

7 smrtelných hříchů a jak se s nimi vypořádat pomocí Bachovy květové terapie

Emoční tělo je mostem mezi tělem a duší

Jak si vybrat tu pravou vůni

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: