Francie

279 Kč
Lymfodetox obsahuje lípu či artyčok, které pozitivně působí na trávení a činnost jater. Artyčok také pomáhá vyrovnávat hladinu cholesterolu a je skvělým antioxidantem.
989 Kč
Šťáva z plodů noni je plná vitaminů, minerálních látek a aminokyselin. Přispívá k přirozené obranyschopnosti.
925 Kč
Toaletní voda Harmonie navozuje vnitřní i fyzickou pohodu díky jemné uklidňující vůni a účinkům Bachových květů. Její složení obsahuje pouze bio extrakty a alkohol z organické pšenice.
925 Kč
Přírodní toaletní voda Audace dodává dostatek odvahy v obtížných situacích díky své povzbuzující vůni a účinkům Bachových květů. Její složení obsahuje pouze bio extrakty a alkohol z organické pšenice.
925 Kč
Přírodní toaletní voda Allégresse navozuje radost a pocit štěstí díky své jiskrné vůni a účinku Bachových květů. Její složení obsahuje pouze bio extrakty a alkohol z organické pšenice.
539 Kč
Březová šťáva je míza, kterou severské země na jaře sbírají jakožto první vzpruhu. Je skvělým antioxidantem, přispívá také k normální funkci močových cest, normálnímu trávení a detoxikaci.
489 Kč
Doplněk stravy ve formě ampulek obsahuje echinaceu, která přispívá k přirozené obranyschopnosti a normální funkci močových cest.