/    /    /  

Acorelle Parfémová voda Lotusový sen 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 3 ml, vonný kapesník / 35 Kč 10 ml, roll-on / 359 Kč
Kategorie: Parfémové vody
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, NSF
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
989
ks
Bez DPH 817 Kč

Acorelle Parfémová voda Lotusový sen 50 ml

Parfémová voda Acorelle Lotusový sen vás zahalí do lehké květinové vůně připomínající svěží vlahá letní rána. Jemná vůně květin, máty a osvěžujících citrusových plodů se skvěle doplňuje a poskytne vám pocit vyrovnanosti a klidu. Kombinace esenciálních olejů vytvoří nejenom krásnou dlouhotrvající vůni, ale také vám poskytne příjemný aromaterapeutický zážitek.

Parfémová voda v sobě spojuje květinové tóny lotusu, kosatce a levandule, které vás báječně uvolní a příjemně naladí, zatímco osvěžující citron, bergamot a mátové lístky mají lehké povzbuzující účinky. Jemná svěží květinovo-citrusová vůně podporuje vyrovnanost a klid těla i mysli, zároveň vás bude doprovázet po celý den a vykouzlí vám úsměv na tváři.

Použití: Aplikujte podle potřeby kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Acorelle Parfémová voda Lotusový sen 50 ml

Parfumová voda Acorelle Lotosový sen vás zahalí do ľahkej kvetinovej vône pripomínajúcej svieže vlažné letné rána. Jemná vôňa kvetín, mäty a osviežujúcich citrusových plodov sa skvele dopĺňajú a poskytne vám pocit vyrovnanosti a pokoja. Kombinácia esenciálnych olejov vytvorí nielen krásnu dlhotrvajúcu vôňu, ale aj vám poskytne príjemný aromaterapeutický zážitok.

Parfumová voda v sebe spája kvetinové tóny lotosu, kosatca a levandule, ktoré vás báječne uvoľnia a príjemne naladia, zatiaľ čo osviežujúci citrón, bergamot a mätové lístky majú ľahké povzbudzujúce účinky. Jemná svieža kvetinovo-citrusová vôňa podporuje vyrovnanosť a pokoj tela i mysle, zároveň vás bude sprevádzať po celý deň a vyčarí vám úsmev na tvári.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol1), Parfum, Hamamelis Virginiana Distillate1), Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr