/    /    /    /  

Planet Pure Pasta na leštění kovu, keramických desek, dlaždic 300 g

Značka:
Množství: 300 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie do koupelny, Ekodrogerie na kuchyně
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
229
ks
Bez DPH 189 Kč

Planet Pure Pasta na leštění kovu, keramických desek, dlaždic 300 g

Pasta na leštění kovu Planet Pure je ideálním prostředkem pro vyčištění a vyleštění kovových povrchů z hliníku, chromu a nerezi, ale i sklokeramických desek, plastových a skleněných povrchů. Využijete ji jak v celé domácnosti, tak i garáži a dílně.

Díky obsahu přírodních tenzidů a jemné hlinky pasta dokonale odstraní nečistoty aniž by povrch poškrábala a naopak jej vyleští. Hutnou krémovou pastou můžete vyčistit kovové povrchy v kuchyni i koupelně, pasta je vhodná na nerez, chrom, měď, stříbro a mosaz. Dále ji můžete použít k odstranění připečených nečistot ze sklokeramického sporáku, trouby, grilu či krbových kamen. Pastu lze užít také jako ochranu před znečištěním skel i zrcadel. Látky obsažené v leštící pastě totiž zabraňují rychlému znečištění a zamlžení povrchu.

Použití: Naneste pastu na vlhkou houbu, na znečištěném povrchu lehce napěňte a nečistotu odstraňte. Opláchněte čistou vodou nebo otřete vlhkým hadříkem.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Planet Pure Pasta na leštění kovu, keramických desek, dlaždic 300 g

Pasta na leštenie kovu Planet Pure je ideálnym prostriedkom na vyčistenie a vyleštenie kovových povrchov z hliníka, chrómu a nereze, ale aj sklokeramických dosiek, plastových a sklenených povrchov. Využijete ju ako v celej domácnosti, tak aj garáži a dielni.

Vďaka obsahu prírodných tenzidov a jemnej hlinky pasta dokonale odstráni nečistoty bez toho, aby povrch poškriabala a naopak ho vyleští. Hutnou krémovou pastou môžete vyčistiť kovové povrchy v kuchyni aj kúpeľni, pasta je vhodná na nerez, chróm, meď, striebro a mosadz. Ďalej ju môžete použiť na odstránenie pripečených nečistôt zo sklokeramického sporáku, rúry, grilu či krbových kachlí. Pastu možno použiť aj ako ochranu pred znečistením skiel a zrkadiel. Látky obsiahnuté v leštiacej paste totiž zabraňujú rýchlemu znečisteniu a zahmleniu povrchu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Soap (5- 15 %) , Illite, Glycerin, Citrus Limon Peel Oil, Citronellol1), Limonene1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz