/    /    /    /  

Yellow and Blue Pomerančový odmašťovač 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 1 l / 259 Kč
Kategorie: Ekologické univerzální čističe, Vzorky ekodrogerie
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
75
ks
Bez DPH 62 Kč

Yellow and Blue Pomerančový odmašťovač 250 ml

Univerzální pomerančový odmašťovač Yellow and Blue na bázi přírodních terpenů je vhodný pro běžný úklid i pro odstraňování mastnoty a odolných nečistot jako jsou žvýkačky či skvrny od inkoustu. Odmašťovač lze také použít k čištění koberců a dalších textilních povrchů, neboť nejenom čistí, ale také pohlcuje nepříjemné pachy. Díky jednoduchému přírodnímu složení je odmašťovač účinný a zároveň šetrný k čištěnému povrchu i k pokožce rukou.

Základ odmašťovače tvoří pomerančové terpeny, které společně s rostlinnými tenzidy šetrně ale zároveň účinně rozpustí i odolné nečistoty. Toto jednoduché složení zaručuje univerzálnost produktu, můžete jej použít k běžnému úklidu, ale také pro odstranění skvrn z textilu, jedno, jestli se jedná o oblečení či koberec. Rostlinné tenzidy vytvoří jemnou pěnu, která pronikne do vlákna textilu a spolehlivě odstraní nečistoty. Univerzální odmašťovač tak můžete použít pro pravidelnou údržbu koberců, sedaček i potahů.

Přírodní složení je šetrné nejenom k čištěnému povrchu a k pokožce rukou, ale také k životnímu prostředí. Obsažené složky se při kontaktu s vodou začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Dávkování: Pro běžný úklid nařeďte 10 ml odmašťovače v 1 litru teplé vody, pro čištění koberců 10 ml v 0,5l litru teplé vody. Pro odstranění odolných nečistot a skvrn aplikujte neředěné a za pomoci houbičky vyčistěte.

Upozornění: Nepoužívejte na surové neošetřené dřevo. Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue Pomerančový odmašťovač 250 ml

Univerzálny pomarančový čistič Yellow and Blue na báze prírodných terpénov je vhodný na bežné upratovanie aj na odstraňovanie mastnoty a odolných nečistôt ako sú žuvačky či škvrny od atramentu. Čistič možno tiež použiť na čistenie kobercov a ďalších textilných povrchov, pretože nielenže čistí, ale tiež pohlcuje nepríjemné pachy. Vďaka jednoduchému prírodnému zloženiu je čistič účinný a zároveň šetrný k čistenému povrchu aj k pokožke rúk.

Základ čističa tvoria pomarančové terpény, ktoré spoločne s rastlinnými tenzidmi šetrne, ale zároveň účinne rozpustia aj odolné nečistoty. Toto jednoduché zloženie zaručuje univerzálnosť čističa, môžete ho použiť na bežné upratovanie, ale tiež na odstránenie škvŕn z textilu, je jedno, či sa jedná o oblečenie alebo koberec. Rastlinné tenzidy vytvoria jemnú penu, ktorá prenikne do vlákna textilu a spoľahlivo odstráni nečistoty. Univerzálny čistič tak môžete použiť na pravidelnú údržbu kobercov, sedačiek aj poťahov.

Prírodné zloženie je šetrné nielen k čistenému povrchu a pokožke rúk, ale tiež životnému prostrediu. Obsiahnuté zložky sa pri kontakte s vodou začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a zbytočne tak prírodu nezaťažujú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pomerančové terpeny, Neiontové tenzidy
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz