/    /    /    /  

Ayuuri Natural Práškový kondicionér Amla 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Práškové přípravky na vlasy, Kondicionery, Prášky & jíly
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
102
ks
Bez DPH 84 Kč

Ayuuri Natural Práškový kondicionér Amla 100 g

Ayuuri Natural Práškový kondicionér Amla nabízí maximálně šetrnou péči o vaše vlasy bez jakýchkoliv kompromisů, co se týče složení. Přípravek obsahuje pouze čistý prášek Amla, jenž při spojení s vodou vytváří jemnou krémovou pastu, která rovnoměrně pokryje vaše vlasy a poskytne jim své jedinečné pěstící účinky. Kondicionér je vhodný pro všechny typy vlasů.

Prášek Amla má přirozeně adstringentní účinky a tonizuje pokožku hlavy. Je mimořádně bohatý na obsah vitaminu C, který příznivě ovlivňuje kvalitu kolagenu v pojivových tkáních a zároveň je účinným antioxidantem, jenž chrání tak proti škodlivému efektu volných radikálů. Díky tomu pasta z prášku Amla pomáhá hojit strukturu vlasového vlákna, zacelovat jej, a tím mu navracet zářivý lesk.

Amla podporuje prokrvení vlasových váčků, a tím i přirozeně urychluje růst vlasů, které jsou opět silné a pružné. Práškový kondicionér Amla můžete používat jak po každém umytí vlasů, tak také jako intenzivní masku. Díky posílení mikrocirkulace ve vlasové pokožce Amla také zpomaluje šedivění vlasů a dodává jim novou energii.

Použití: Vezměte 20 g prášku, přidejte teplou vodu a vytvořte jemnou pastu. Po umytí vlasů jemně vmasírujte pastu do vlasů a pokožky hlavy. Vyhněte se kontaktu s očima a ústy. Nechejte působit maximálně 15 - 20 minut a poté důkladně smyjte teplou vodou. Při kontaktu s očima neprodleně vymyjte teplou vodou. Používejte 1-2x týdně.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Embilica Officinalis
i
i

konzistence: prášková
obal: papírový
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
specifická označení: ájurvédské produkty
typy vlasů: barvené vlasy, citlivé vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, zplihlé vlasy

Výrobce

Ayuuri natural
Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road
NW10 9ST Willesden, London
Velká Británie
tel: 02084590909
www.ayuuri.co.uk