Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Five Fives Henna Lamda cassia, bezbarvý regenerační zábal 100 g

Five Fives Henna Lamda cassia, bezbarvý regenerační zábal 100 g

Skladem na pobočce

Regenerační zábal dodává vlasům sílu, lesk a objem. Regeneruje pokožku hlavy a účinně bojuje proti lupům. Skvěle se hodí pro všechny typy vlasů, zejména však pro vlasy lámavé a poškozené. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Regenerační vlasový zábal Five Fives Cassia pečuje o poškozené vlasy, zpevňuje je a zabraňuje lámavosti. Vlasy doslova obaluje a chrání před nepříznivými vlivy. Podporuje přirozený lesk a krásu, zároveň zábal působí velice příznivě na vlasovou pokožku a brání tvorbě lupů. Je vhodný pro regeneraci a posilnění všech typů vlasů včetně barvených. 

Vlasový zábal obsahuje prášek z rostliny Cassia, které se přezdívá také "bezbarvá henna". Díky pečlivému výběru listů rostliny, šetrnému sušení a následnému rozemletí na jemný prášek se zábal na vlasy snadno nanáší a následně se také lehce z vlasů vymývá. Je ideální pro lámavé a krepaté vlasy, které posilujeuhlazuje a dodává jim objem.

Cassia je bezbarvá, takže vlasy zábalem nijak neobarvíte, na velice světlých vlasech však může zanechat jemné medové odlesky.

Použití: Prášek přelijte teplou vodou a míchejte, dokud se nevytvoří hustá kaše. Naneste na vlhké vlasy, zabalte do igelitu a nechte působit 30 až 60 minut. Poté důkladně vymyjte. Balení vystačí na 1 až 2 použití pro dlouhé vlasy.

Tip: Regenerační zábal Cassia můžete přidat do jakýchkoliv přírodních hennových barev, chcete-li dosáhnout méně intenzivního barevného výsledku.

Ostatní kategorie: No Poo výživa, Přírodní kosmetika

Typy vlasů: barvené vlasy, citlivá pokožka hlavy, normální vlasy, poškozené vlasy, vlasy s lupy

Výrobce: Alystra s.r.o., Lysolajské údolí 37/148 , 165 00, Praha 6, Česká republika , tel: 233 338 705

Nenašli jste to pravé? Co tohle?