/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Ricinový olej 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 200 ml / 239 Kč
Kategorie: Ricinový olej
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
169
ks
Bez DPH 147 Kč

Nobilis Tilia Ricinový olej 100 ml

Čistý ricinový olej Nobilis Tilia intenzivně pečuje o suchou citlivou pokožku, kterou aktivně regeneruje a chrání před dehydratací. Ricinový olej pleť zvláčňuje, hojí, snižuje viditelnost jizev a pigmentových skvrnek a zároveň eliminuje výskyt bradavic i drobných kožních výrůstků. Olej se báječně hodí pro péči o suchou náročnou pokožku obličeje i celého těla.

Ricinový olej je bohatý na množství kyseliny ricinolejové, která uzamyká v pokožce potřebnou hydrataci a současně chrání pleť před opětovným vysušením a podrážděním. Olej napomáhá přirozené regeneraci nejen suché pleti, zvláčňuje ji a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Pokožka je tak ochráněna před známkami předčasného stárnutí a tím pádem i před tvorbou vrásek a jemných linek.

Ricinový olej intenzivně pečuje o suchou náročnou pokožku, vyživuje ji, zjemňuje a chrání před dehydratací. Stejně tak dobře pečuje o pokožku těla, regeneruje ji, snižuje viditelnost jizev a eliminuje výskyt bradavic. Díky vysoké viskozitě je vhodné ricinový olej před použitím na tělo naředit řidším olejem, například hroznovým.

Ricinový olej – kosmetický génius

O blahodárných účincích ricinového oleje věděli již ve středověku, kdy mu příhodně přezdívali Kristova ruka. Za jeho schopnostmi stojí unikátní kyselina ricinolejová, která má výborné regenerační, analgetické a protizánětlivé schopnosti. Podporuje také činnost lymfatických uzlin a tím pádem i odplavování škodlivých látek z organismu a celkovou imunitu. Díky nízkomolekulární hmotnosti dobře proniká pokožkou a dokáže působit opravdu do hloubky.

skočec obecný neboli ricinovník

Urychlí růst vlasů a řas

Schopnost pronikat do hloubky plus vysoká výživnost plus prokrvující účinek rovná se ideální prostředek na povzbuzení růstu vlasů a řas. Pokud si budete potírat řasy pravidelně každý večer ricinovým olejem, brzy poznáte rozdíl. Ricinový olej nejen urychlí růst nových řas, takže budete mít řasy pořádně husté, zároveň je i ztmaví, tím se obarví i jejich přirozeně světlejší konce a budou vypadat delší i bez použití řasenky. Olejem můžete přejet i obočí, pokud v něm máte nějaké prázdné místo. Podobně zázračně funguje i na vlasy, jen tady si na nějaký viditelnější rozdíl počkáte zhruba měsíc.

Vyhladí vrásky kolem očí

Používejte pravidelně ricinový olej místo krému na navlhčenou pokožku kolem očí a brzy uvidíte rozdíl. Ricinová olej nejen, že zmírní drobné vrásky a linky, ale zlepšuje také okysličení křehké pokožky kolem očí, takže jí dodá zdravější vzhled. Zároveň rozproudí tok lymfy a pomůže vám tak se zbavit i nehezkých kruhů a váčků pod očima. Pro jeho vysokou viskozitu doporučujeme namíchat jej s jiným kvalitním rostlinným olejem. Bude se vám pak lépe roztírat.

Uklidní bolavé klouby i svaly

Na namožené svaly a klouby je nejlepší teplý zábal z ricinového oleje. Zahřátý olej má ještě lepší schopnost pronikat do hloubky a jeho účinek se násobí. Kyselina ricinolejová zmírní bolest, urychlí regeneraci postižené tkáně a zároveň podpoří odplavování škodlivých látek z těla, takže působí i preventivně proti vzniku zánětlivého onemocnění. Můžete jej použít i jako podpůrný prostředek při léčbě různých pohmožděnin a otoků.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na čistou navlhčenou pokožku obličeje ráno a/nebo večer. Lehce vmasírujte a nechte vstřebat.

Tip: Ricinový olej můžete použít nejen na obličej, ale také k masáži celého těla.

Nobilis Tilia Ricinový olej 100 ml

Čistý ricínový olej Nobilis Tilia sa intenzívne stará o suchú citlivú pokožku, ktorú nielen hydratuje, no aj aktívne regeneruje. Ricínový olej pleť zvláčňuje, hojí, znižuje viditeľnosť jaziev a pigmentových škvrniek a zároveň eliminuje výskyt bradavíc a drobných kožných výrastkov. Olej sa výborne hodí na starostlivosť o suchú náročnú pokožku tváre aj celého tela.

Ricínový olej je bohatý na množstvo kyseliny ricínolejovej, ktorá uzamyká v pokožke potrebnú hydratáciu a súčasne chráni pleť pred opätovným vysušením a podráždením. Olej napomáha prirodzenej regenerácii nielen suchej pleti, zvláčňuje a chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Pokožka je tak ochránená pred známkami predčasného starnutia a tým aj pred tvorbou vrások a jemných liniek.

Ricínový olej sa intenzívne stará o suchú náročnú pokožku, vyživuje ju, zjemňuje a chráni pred dehydratáciou. Rovnako tak dobre sa stará aj o pokožku tela, regeneruje ju, znižuje viditeľnosť jaziev a eliminuje výskyt bradavíc. Vďaka vysokej viskozite je vhodné ricínový olej pred použitím na telo nariediť redším olejom, napríklad olejom z hroznových jadierok.

Ricínový olej – kozmetický génius

O blahodarných účinkoch ricínového oleja vedeli už v stredoveku, kedy ho príhodne prezývali Kristova ruka. Za jeho schopnosťami stojí unikátna kyselina ricínolejová, ktorá má výborné regeneračné, analgetické a protizápalové schopnosti. Podporuje takisto činnosť lymfatických uzlín a tým aj odplavovanie škodlivých látok z organizmu a celkovú imunitu. Vďaka nízkomolekulárnej hmotnosti dobre preniká pokožkou a dokáže pôsobiť skutočne do hĺbky.

Urýchli rast vlasov a rias

Schopnosť prenikať do hĺbky spolu s vysokou výživnosťou a prekrvujúcim účinkom sa rovná ideálny prostriedok na povzbudenie rastu vlasov a rias. Pokiaľ si budete riasy pravidelne potierať každý večer ricínovým olejom, čoskoro poznáte rozdiel. Ricínový olej nielen urýchli rast nových rias, takže budete mať riasy poriadne husté, no zároveň ich tiež stmaví, čím sa zafarbia aj ich prirodzene svetlejšie končeky a budú vyzerať dlhšie aj bez použitia riasenky. Olejom môžete prejsť aj obočie, pokiaľ v ňom máte nejaké prázdne miesto. Podobne zázračne funguje aj na vlasy, len tu si na nejaký viditeľnejší rozdiel počkáte zhruba mesiac.

Vyhladí vrásky okolo očí

Používajte pravidelne ricínový olej namiesto krému na navlhčenú pokožku okolo očí a čoskoro uvidíte rozdiel. Ricínový olej nielen zmierni drobné vrásky a linky, no takisto zlepšuje okysličenie krehkej pokožky okolo očí, takže jej dodá zdravší vzhľad. Zároveň rozprúdi tok lymfy a pomôže vám tak zbaviť sa aj nepekných kruhov a vačkov pod očami. Pre jeho vysokú viskozitu odporúčame namiešať ho s iným kvalitným rastlinným olejom. Bude sa vám potom lepšie roztierať.

Upokojí boľavé kĺby a svaly

Na presilené svaly a kĺby je najlepší teplý zábal z ricínového oleja. Zahriaty olej má ešte lepšiu schopnosť prenikať do hĺbky a jeho účinok sa násobí. Kyselina ricínolejová zmierni bolesť, urýchli regeneráciu postihnutého tkaniva a zároveň podporí odplavovanie škodlivých látok z tela, takže tiež pôsobí preventívne proti vzniku zápalového ochorenia. Môžete ho použiť aj ako podporný prostriedok pri liečbe rôznych pomliaždením a opuchov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Jaký je rozdíl mezi ricinovými oleji Nobilis Tilia?

Chtěla bych se zeptat na ricinový olej Nobilis Tilia. V nabídce máte olej ve fialovém skle a v plastu, v ...

Vlastnosti

INCI: Ricinus Communis Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz