/    /    /    /  

Planet Pure Silný odmašťovač 510 ml

Značka:
Množství: 510 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie na kuchyně
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Planet Pure Silný odmašťovač 510 ml

Univerzální odmašťovač Planet Pure s jemnou vůní citrusových plodů účinně a zároveň šetrně odstraní nečistotu téměř ze všech povrchů v domácnosti. Odmašťovač můžete použít koncentrovaný pro odstranění odolných nečistot i fleků či naředěný na údržbu velkých méně znečištěných ploch, jako jsou podlahy, obkladačky ale i nábytek či textilní potahy.

Díky přírodním tenzidům a esenciálním olejům s antibakteriálními schopnostmi můžete univezrální čistič použít pro údržbu většiny povrchů v kuchyni, koupelně i dílně a garáži. Ať v koncentrované nebo naředěné podobě spolehlivě odstraní nečistoty a mastnotu z keramických, dřevěných, akrylátových i textilních povrchů. Stačí, když odmaštovač naředíte a můžete s ním bez obav vyčistit fleky na sedačce či koberci.

Použitím univerzálního čističe Planet Pure nejen že perfektně vyčistíte celou domácnost, ale také nebudete zatěžovat životní prostředí, jako při použití klasických saponátů. Složky univerzálního čističe se za pomoci samočistící síly vody začnou rozkládat na látky přirozeně se vyskytující v přírodě.

Použití: Na silnou připečenou mastnotu či jiné nečistoty na sporáku/grilu naneste nezředěný odmašťovač a nechte působit alespoň 10 minut. Otřete vlhkým čistým hadříkem. Podle potřeby postup opakujte. Pro mytí méně znečištěných ploch jako jsou dlaždičky, podlaha nebo dokonce koberce nařeďte čistič s vodou v poměru 1:3.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Planet Pure Silný odmašťovač 510 ml

Univerzálny odmasťovač Planet Pure s jemnou vôňou citrusových plodov účinne a zároveň šetrne odstráni nečistotu takmer zo všetkých povrchov v domácnosti. Odmasťovač môžete použiť koncentrovaný na odstránenie odolných nečistôt aj fľakov či nariedený na údržbu veľkých, menej znečistených plôch, ako sú podlahy, obkladačky, ale aj nábytok či textilné poťahy.

Vďaka prírodným tenzidom a esenciálnym olejom s antibakteriálnymi schopnosťami môžete univerzálny čistič využiť na údržbu väčšiny povrchov v kuchyni, kúpeľni aj dielni a garáži. Či už v koncentrovanej, či nariedenej podobe spoľahlivo odstráni nečistoty a mastnotu z keramických, drevených, akrylátových aj textilných povrchov. Stačí, keď odmasťovač nariedite a môžete s ním bez obáv vyčistiť fľaky na sedačke či koberci.

Použitím univerzálneho čističa Planet Pure nielenže perfektne vyčistíte celú domácnosť, ale zároveň nebudete zaťažovať životné prostredie, ako pri použití klasických saponátov. Zložky univerzálneho čističa sa s pomocou samočistiacej sily vody začnú rozkladať na látky prirodzene sa vyskytujúce v prírode.

 

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Neiontové povrchově aktivní látky (5 %) , Ethanol1), Esenciální olej z pomerančové kůry, Esenciální olej z citronu, Limonen
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz